LEITUD: Politsei otsib kodust lahkunud 15-aastast Erikut

 

 

Politseile teatati eile veidi enne südaööd, et Tallinnas Kadaka teel pole ööseks koju jõudnud 15-aastane Erik. Poiss on ka varem öösiti ära olnud, kuid pole praeguseks koju naasnud.

 

Erik on umbes 182 cm pikk ja kõhnema kehaehitusega. Tal on heledad juuksed ja hallid silmad. Lahkudes olid tal seljas sportlikud riided.

 

Politsei palub kõigil, kes on Erikut näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused