KOHUTAV: Karksi-Nuias hukkus ülekäigurajal veoauto alla jäänud 17-aastane neiu

Viljandimaal Karksi-Nuias juhtus täna hommikul raske liiklusõnnetus, kus veokit juhtinud mees sõitis ülekäigurajal otsa 17-aastasele neiule.

Õnnetus juhtus hommikul kella 7.30 ajal Tallinna maanteel, kui noor neiu oli suundumas kooli, mis jääb õnnetuspaiga vahetuslähedusse.

„Esialgsetel andmetel jäi neiu reguleerimata ülekäigurada ületades Pärnu poolt lähenenud puidukoormaga veoki alla. Paraku olid neiu vigastused sedavõrd rasked, et ta hukkus sündmuskohal,“ rääkis Viljandi välijuht Jarek Allik avaldades lähedastele sügavat kaastunnet kaotuse puhul.

Politsei selgitas, et veokit Volvo juhtinud 51-aastane mees omab juhtimisõigust ja on kaine. „Mees on juhtunust šokis ning räägib vaid, et ta lihtsalt ei märganud teele astunud neiut. Mis asjaoludel lähemalt sedavõrd raske õnnetus aset leidis, selgitatakse edasises uurimises, tunnistajate ülekuulamisel ja teiste tõendite uurimisel,“ lisas Allik.

Liiklusõnnetus juhtus sirgel teelõigul, kus teeolud olid head ja kiirus piiratud 50 km/h. Raske liiklusõnnetuse kõiki täpsemaid üksikasju selgitatakse kriminaalmenetluses.

Sel aastal on Eestis liiklusõnnetustes hukkunud 14 inimest, mullu samal ajaperioodil kaotas liikluses elu 11 inimest.

IMG 5238

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused