53038679523 d2148a26d3 c

Kallas ei lähe riigikokku aru andma: riigieelarvesse see küsimus ei puutu

Peaminister Kaja Kallas (RE) ütles, et kuna äritegevus Venemaal kuidagi riigieelarvet ei puuduta, siis ta ei lähe teisipäevasele riigieelarve kontrolli erikomisjoni ja korruptsioonivastase erikomisjoni ühisele erakorralisele istungile.

Kaja Kallas keeldus esmaspäevasele erikomisjoni istungile tulemast

Kas te homme osalete riigieelarve kontrolli erikomisjoni ja korruptsioonivastase erikomisjoni ühisel erakorralisel istungil riigikogus, kus on teemaks sõjaaegne äritegevus Venemaal?

Ma olen vastanud, et ma olen valmis osalema asjaomaste komisjonide töös, aga riigieelarvesse see küsimus nüüd küll mitte kuidagi ei puutu. Nii et kui asjaomased komisjonid kutsuvad, siis alati olen valmis vastama. Peaministril on igal neljapäeval pressikonverentsid, kus ma vastan kõikidele küsimustele avalikult ja mul on ka algamas ju riigikogu infotunnid, kus iga kolmapäev kaks tundi ma vastan riigikogu liikmete küsimustele. Nii et ma tõesti kuhugi nende küsimuste eest pagemas ei ole.

Kaja Kallas, tagasi ma ei astu

allikas: err.ee

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused