Feng shui sai alguse, kui viie tuhande aasta eest ronis Kollasest jõest välja kilpkonn. Jooned tema seljal moodustasid feng shui, „Yijingi”, Hiina astroloogia ja Hiina numeroloogia aluse. Maagiline ruut kilpkonna seljal sisaldas kõiki numbreid ühest üheksani. Järelikult on arvud alati etendanud feng shui’s olulist osa.
Igal arvul on tähendus, mida saab numbri puhul erinevalt vaadelda. Näiteks kui teie majanumber on 2368, võib iga arvu vaadata omaette või liita nad kokku ja teisendada ühekohaliseks arvuks. Läänes pööravad numeroloogid tavaliselt rohkem tähelepanu kõigi arvude kokkuliitmise ja ühe kümnendkoha leidmise lõpptulemusele. Idas on levinum iga arvu eraldi hindamine.
Arvud jagunevad yin- ja yang-põhimõttel. Paarisarvud on yin ja paaritud yang. Yang-arve peetakse vähem soodsateks kui yin-arve, kuid tähtis on nende tasakaal. Järelikult on soodsam, kui teie majanumbris on niihästi yin- kui yang-elemente ja see ei ole üleni yin ega yang.
Standardsed numeroloogilised numbritähendused ütlevad:
Üks tähendab sõltumatust ja saavutusi.
Kaks tähendab takti, diplomaatiat ja lähedasi suhteid.
Kolm tähendab loovust ja elurõõmude väljendamist.
Neli tähendab piiranguid, takistusi ja aeglast, kuid püsivat edu.
Viis tähendab reisimist, muutusi ja vaheldusrikkust.
Kuus tähendab teenuseid ja kodu ning perekondlikku vastutust.
Seitse tähendab analüüsi, vaimsust ja teadmiste ning elutarkuse kasvu.
Kaheksa tähendab raha ja võimu.
Üheksa tähendab armastust ja täiust.
Kui teie majanumber on näiteks 2457, on elu teie kodus taktitundeline ja armastav(kaks), kuid ka mõnes suhtes piiratud(neli). Seal on palju vaheldust(viis) ja teie teadmised ning elutarkus kasvavad vähehaaval.
Järgige neid põhimõtteid uue maja valimisel ja igapäevases elus ning teid ootab edu!
Allikas: Kirss.net