Uuskasutuskeskust asus 1. juunist juhtima Katriin Jüriska, kes vedas organisatsiooni ka aastatel 2009–2019. Oma esimesel ringil Uuskasutuskeskusega aitas Katriin keskusel tulla läbi keerukatest aegadest, ehitas üles toimiva tegevusmudeli, usaldusväärse kaubamärgi ja avas üle Eesti 13 Uuskasutuskeskuse kauplust. Nüüd, neli aastat hiljem, on Katriin ringiga Uuskasutuskeskuses tagasi ning valmis uueks arenguhüppeks.
Vahepealsel ajal pühendus Katriin tugevalt enesearengule ning loodusraviapteegi keti Biotheka loomisesse. Kui aasta alguses asus Uuskasutuskeskus taas tegevjuhti otsima, tundis Katriin kutset oma teekonda sotsiaalses ettevõttes jätkata ning näidata eeskuju, et üdini uus- ja taaskasutusmeelne organisatsioon saab lisaks asjadele uus- ja taaskasutada ka tegevjuhti. Uus- ja taaskasutamine on Katriini jaoks kogu aeg tähtsal kohal olnud ning pärast kolm ja pool aastat kestnud pausi pakatab ta uutest ideedest.
“Kõigepealt viin end vahepeal tehtuga kurssi ja tutvun inimestega. Uut ringi alustan toimiva tegevusmudeli ülevaatamisega, et uute jäätmeregulatsioonide valguses olla Uuskasutuskeskusega parimaks partneriks kõikidele Eesti elanikele, ettevõtetele ja ka riigile,” rääkis Katriin Jüriska. “Tunnen suurt kirge panustada Eesti suurimasse sotsiaalsesse ettevõttesse, kus tänaseks töötab juba üle 150 inimese. Pean oluliseks teadlikku, toetavat ja tunnustavat juhtimiskultuuri ning uus- ja taaskasutamist väärustavat kogukonda, kus iga liige tunneb end väärtusliku ja olulisena.”
Katriin Jüriska on õppinud EBSis ärijuhtimist, ta on Fontese mentorite programmi vilistlane ja pikaajalise juhtimis- ning ettevõtluskogemusega isiklik nõustaja ja mentor. Katriini kõige esimesed ettevõtlusväljakutsed olid toitlustusäris. Aastal 2012 pälvis ta silmapaistva tegevuse eest Uuskasutuskeskuse arengusse Noore Naisettevõtja tiitli.
Uuskasutuskeskus MTÜ on loodud aastal 2004. Tänaseks on keskusel 17 kauplust 9 linnas üle Eesti, lisaks veerandsada kogumispunkti koostöös erinevate ettevõtete ja kohalike omavalitsustega. Uuskasutuskeskuse eesmärk on anda korralikele asjadele uus võimalus, suunates need uuesti kasutusse.