Täiendus keell 19:02
Räägib Kesk-Eesti jaoskonna välijuht Tuuli Vititina:
Täna kell 14.39 sai politsei teate, et Raplamaal Kehtna vallas Pae külas Juuru-Rapla tee ja Pae-Ingliste tee ristmikul juhtus raske liiklusõnnetus. Hetkel teadaolevalt keeras Ingliste poolt tulnud 77-aastane naine Toyotaga kõrvalteelt ette peateel liikunud veoautole Scania, mida juhtis 47-aastane mees ja mis sõitis Raplast Juuru suunas. Kokkupõrke tagajärjel hukkusid sündmuskohal Toyotas viibinud kaks 77-aastast naist. Sõiduautos olnud 75-aastane mees sai viga ning kiirabi viis ta haiglasse. Veokijuht oli kaine ja juhtimisõigusega.
Õnnetus juhtus teelõigul, kus suurim lubatud sõidukiirus on 70 km/h. Hetkel teadaolevalt kasutasid sõiduautos viibinud inimesed turvavööd ja sõidukite rehvid vastasid nõuetele. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel



Täna kell 14.39 sai häirekeskus teate raskest liiklusõnnetusest Raplamaal Kehtna vallas, kus hukkus kaks inimest.
Esialgsetel andmetel toimus Kehtnas veoauto ja sõiduauto kokkupõrge. Õnnetuses hukkus kaks inimest ja üks inimene viidi haiglasse. Politseinikud ja päästjad töötavad hetkel sündmuspaigal. Liiklus on kohapeal häiritud.
Kõik õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.
Lisainfo saadame esimesel võimalusel.