alarkaris

President Alar Karis: Koroona-olukorras on süüdi nii valitsus kui inimesed

Eesti keerulises koroona-olukorras on süüdi nii valitsuse poliitika kui inimesed, kes kehtestatud piirangutest kinni ei pea, ütles president Alar Karis.

“Kindlasti ei saa Eesti praeguse olukorraga rahul olla,” ütles Karis Tartu Ülikoolis peetud ühisel pressikonverentsil Läti presidendi Egils Levitsiga. Tema sõnul saab COVID-19 laias levikus süüdistada nii valitsuse tegevust kui ka inimeste käitumist.

“Valitsus oleks pidanud tegema palju paremat tööd – seda eriti kommunikatsioonis, kus on puudujääke sõnumite selguses,” rääkis Eesti president. Samuti saab Karise sõnul teha etteheiteid selle kohta, kuidas riigis on korraldatud otsustamine ja vastutuse võtmine.




“Aga peame ka ise endale otsa vaatama – kuidas täidame reegleid ja piiranguid. Seega on süüdi nii valitsus kui ka inimesed – see, kuidas nad käituvad,” resümeeris Karis.

Karis ja Eestisse töövisiidile saabunud Läti president Levits andsid reedel Tartu Ülikoolis pressikonverentsi, kus peamised küsimused puudutasid kahe riigi koroona-olukorda.

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused