Politsei otsib Lasnamäel elanud 22-aastast Alexit

Täiendus 27.09 –

Politsei suhtles sellel suvel erinevate inimestega, kes Alexi asukohast midagi teada võiksid, kuid tänaseni puudub info selle kohta, kus Alex olla võiks.

 

Palume kõigil, kes teavad midagi Alexi asukohast, anda sellest teada hädaabinumbril 112. Samuti võib Alex ise endast hädaabinumbril 112 või lähedastele teada anda.

…………………

Politsei palub avalikkuse kaasabi tuvastamaks viimati selle aasta 20. aprillil lähedastega suhelnud 22-aastase Alexi asukohta. Alex on 180 cm pikk ja sportliku kehaehitusega. Tal on lühikesed mustad juuksed ja tumepruunid silmad.

 

Teadaolevalt oli Alexil viimati peas must nokamüts, seljas must T-särk, jalas mustad taskutega püksid ja mustad nahast kirsasaapad. Pärast 20. aprilli on Alexi telefon olnud välja lülitatud ja tema täpne asukoht on teadmata. Viimati elas Alex Lasnamäel.

 

Politsei palub kõigil, kes teavad midagi Alexi asukohast, anda sellest teada hädaabinumbril 112. Samuti võib Alex ise endast hädaabinumbril 112 või lähedastele teada anda.

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused