Muudatused puudutavad üksikuid Pääsküla-Tallinna ja Keila-Tallinna reise, enamus ronge on käigus tavapäraselt.
Balti jaama ehitustööde tõttu ei saa kõiki jaamas olevaid teid kasutada, mistõttu peame ühe rongi käigust ära jätma ning muutma paari rongi sõiduplaani.
Tallinnas muutuvad ka paljude reiside väljumisteed, mistõttu palume olla tähelepanelikud, et keegi kogemata vale rongi peale ei istuks.
Alates esmaspäevast ei sõida enam Pääsküla-Tallinna reis 708, mis siiani väljus kell 10:42. Pääsküla-Tallinna reis 706 ja Keila-Tallinna reis 572 väljuvad mõlemad senisest kolm minutit hiljem, vastavalt kell 7:18 ja 17:34.
Sõiduplaanimuudatuste info on leitav meie kodulehelt ning peagi ka ooteplatvormide infostendidelt.
Soovitame sõidupiletid veebist ette osta, sest üksikpilet on siis 15% soodsam. Rongis palume eelistada kontaktivaba viipemakset ning võimalusel vältida sularahas arveldamist. Samuti tuletame meelde, et nagu igal pool ühistranspordis, tuleb ka rongis kanda maski kõikidel üle 12-aastastel isikutel.
Allikas. Elron.ee