Täiendus 27.03.26 – Hea meel on teada anda, et kadunud mees on leitud. Nimelt märkas piirkonnas liikunud patrull kadunud meest liikumas kodu lähistel. Ta võeti auto peale ning viidi koju tagasi.
Eakas Nikolai lahkus täna oma kodust Tallinnas Kristiine linnaosas umbes kell 15:30 ning ei ole tagasi läinud. Oma tervisliku seisundi tõttu võib ta vajada abi.
Nikolai 160cm pikk, tal on hallid juuksed ning näol punakas lööve. Ta kannab sinist nokkmütsi, tumesinist jopet ning musti pükse ja musti jalanõusid. Politsei on kontrollinud Nikolai võimalikke viibimiskohti ning olnud kontaktis mehe lähedastega, kuid seni pole teda leida õnnestunud. Oma tervisliku seisundi tõttu võib ta vajada abi.
Palume kõigil, kes on Nikolaid näinud või kel on infot tema asukoha kohta, anda sellest teada helistades Häirekeskuse numbril 112.
Loe teisi uudiseid SIIT