Wednesday , 27 October 2021
SUUR PETTUMUS e1633445523519

Vaatajad marus: TV3 dokumentaalfilm vaktsiinikahjustustest ajab paljud marru

Eile jõudis TV3 eetrisse kolmedokk “Suur pettumus!”, kus mitmed inimesed rääkisid koroonavaktsiini tagajärjel saadud tervisekahjustustest või isegi surmadest. Kuidas said tele-eetri ühel kuumimal ajal sõna isikud, kes süüdistasid lähedase surmas koroonavaktsiini, ehkki ükski ametkond ega ekspert nende sõnul seda konkreetse surma põhjusena ei kinnitanud?

Suursugusena reklaamitud tunniajalisest dokumentaalfilmist jäid kõlama mitmed traagilises võtmes esitatud kogemuslood ja väited koroonavaktsiini teemal. Kõnelenute sõnul tekitas justnimelt vaktsiin mõne nende lähedase inimese surma või põhjustas tervisekahjustuse.

Nõnda ei kommenteerinud traagilise muusika ja montaaži taustal ühtki konkreetset juhtumit mõni ekspert ega vastava haridusega isik. Lähedased tuginesid peamiselt väidetavate kannatanute kogemusele ja sisetundele. Samas ei saa sugugi väita, et saates eksperdistaatuses inimesi kaasatud ei olnud.

Loe edasi:delfi.ee

Jaga

Vaata ka:

coronavirus gc7d8cd8bd 640

Maski kandmine muutub kõigile kohustuslikuks ka meelelahutuskohtades

Reedest karmistuvad maskikandmise nõuded ehk meelelahutuskohad, kus seni oli maski kandmine rangelt soovituslik, saab see …

sky gdb6311611 640

Ilmateenistus andis kogu Eestile tormihoiatuse

Ilmateenistuse prognoosi kohaselt tugevneb pärastlõunal Lääne-Eesti saartelt alates lõuna- ja edelatuul puhanguti 15, saartel ja …

candles g6b8e1541a 640

Viljandimaal hukkus tulekahjus mees

Viljandimaalt Mulgi vallast teatati täna varahommikul kell 7.32 häirekeskusele, et Lilli külas asuvas elamus on …

virus gbdb737d0b 640

Valgupõhine vaktsiin laseb end Eestis veel oodata

Valgupõhine Novavax võib tuua vaktsineerima ka neid inimesi, kes mRNA tehnoloogiat tunnistada ei taha või on …