Thursday , 2 December 2021
Tarokaart

Teisipäev 23.11 Tarokaart on KARIKAD ÄSS

See kaart sümboliseerib seda, et Sinu elus on algamas vähemal või suuremal määral uus ajajärk. Nüüd tuleks olla avatud kõikvõimalikele uutele muutustele, sest need mõjuksid Sinu elule väga positiivselt. Muutustele vastuseismine tekitab ainult pingeid ja mõttetut asjaajamist.

Loe ka:  NÄDALA TAROSKOOP 22.-28. november 2021

Näed täna paljusid asju hoopis teises valguses, mistõttu on muutustega kergem kaasa minna. Tead ka seda, mida oma elult ootad ja milliste tulemusteni sooviksid välja jõuda.

Täna tuleks Sul otsuste langetamisel enam kuulda võtta seda, mida sisemine hääl Sulle ütleb. Liigne faktidele ja informatsioonile tuginemine ei taga kõige paremaid tulemusi. See aga ei tähenda seda, et Sa informatsiooni ja fakte koguma ei peaks.

Sulle tuleks täna kasuks selliste asjadega aktiivsem tegelemine, mis oleksid Sulle kõige hingelähedasemad. Rutiinsed asjaajamised pole praegu need, mis oleksid Sulle meelejärgi. Samas kui pead rutiinsete asjadega tegelema, siis pole Sul sellest pääsu, pead lihtsalt oma elu veidi mitmekesisemaks ja huvitavamaks muutma.

Täna võivad Sulle avaneda mitmed sellised võimalused, mida juba kaua oma ellu oodanud oled. Seepärast ole tähelepanelik, sest avanevaid võimalusi keegi kandikul Sinu ette tooma ei hakka.

Tunned ennast praegu üsnagi kindlalt. Sinu sisemine maailm on tasakaalus ning see tagab Sulle parema tulemuse ka edaspidiseks. Kasuks tuleks see, kui oleksid praegu ümbrisetud positiivselt meelestatud inimestega. Negatiivsed inimesed võivad kõigest positiivsest hoolimata Sinu meeleolu halvendada.

Kui Sul on mõningate tegevuste juures puudu jäänud julgusest, siis nüüd võiksid proovida nende ettevõtmistega algust teha. Täna on Sul piisaval määral julgust ja pealehakkamist, et ka keerulisemate kohustustega edukalt hakkama saada.

Ära suru täna maha oma tundeid. Kui on vaja naerda, siis naera. Kui on vaja nutta, siis nuta. Emotsioonide väljaelamine tagab Sulle puhtama sisemise maailma, mis edaspidi vägagi kasulikuks osutub.

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …