Huvitavat

Tänane sõnum – 28.07.2020

Tänane sõnum

Ma ei ole mõnda aega kirjutanud teile, kuna Puudusteadvuse prorgammi ja laagri korraldamise peale on läinud enamus mu ajast aga täna ma jälle kirjutan 1f642

“Lõpuks varastas mind vaikuse ilm ja õpetas sosistades mulle inglite keelt.” Paramhansa Yogananda

 

Peaingel Miikali kanaldus täna hommikul –

Inimese teadvus on olnud väga pikka aega, tuhandeid aastaid, kinnistunud mõtetesse ja mõtteviisi, et inimesed kuuluvad erinevatesse rühmadesse või on mingil muul viisil eraldatud. Ühed on paremad kui teised ja vastupidi. Ühed jooksevad ees ja teised nagu lambad järel. Kõik peavad olema ju ühtemoodi ja ikka nende domimantide moodi, kes ees jooksevad. Aga see pole tõde. Automaatselt läbi selle anname me oma elu ja vabaduse massiühiskonnale ning lõpetame iseenda elu, hinge ja saatuse teekonna järgmise. Inimsed lõpetavad olemast nemad ise! Olemast need, kellega ja miks nad siia ühiskonda tulid.

Reaalsuses kõik see põhineb hirmudel, ahnusel ja soovil olla teisete üle domineeriv. Ahnuses olemine ja ülemvõim tulenevad hirmust. Kõik see, mis ei tulene armastusest, põhineb hirmul.

 

 

Viimased mitu tuhat aastat on inimkond otsustanud unustada, kes nad tegelikult on. Otsustanud kustutada
läbi mõjutuste ja unustamise oma võimed, potentsiaali ja Kõrgema teadvuse. Kõrgem teadvus on olemas tegelikult igas olendis siin maapeal, kuid on niiöelda isikuid/olendeid, kes teevad kõik selleks, et see teadvus mattuks vaikusesse ning et seeläbi toimub teatava ühiskonna üle kontroll. Tegelikult olete te kõik inimkujul Kõrgema teadvuse üks osa, et kogeda erinevaid kasvuvõimalusi siin Maal. Ei ole oluline see, milleks sa oled loodud. See usk ja teadmine on tegelikult paljude inimesede sügavas teadmises olemas.

 

 

Sa oled võimeline aegajalt tunnetama oma sisemist intuitsiooni, tajuma toimuvat, kuulama oma sisetunnet ning nägema unenäguseid. See on kõik osa sinu Kõrgema teadvuse olemasolust, mis sinuga loomupäraselt aegajalt ühendusse astub. Kuid ta saab teha seda vaid läbi sisemise Armastuse energia! Siia ei saa sekkuda hirm, mis vaid on justkui segavaks raadiosaginaks meie Kõrgema teadvuse osas.

Kõigi Allikas on Looja ja seda võib kutsuda alati, kui soovite leida abi või vastuseid. Reaalsuses on kõik hinged, kes Maapeal eksisteeivad võrdsed. Ka taimed ja loomad. Kogu elu on sama. Teie planeet, Maakera, Gaia, on samast Jumalikust loomingust. Seetõttu on inimestel nii tähtis seda kuulda, sõnu kuulata ja sellest aru saada.

Kui igaüks saab mõista, kui väärtuslik ta on, on see samm edasi vabaduse suunas. Vaadake, kui oluline on teie olemas olemine kellegi või millegi jaoks – teie vanemate, lapse, elutöö või partneri jaoks. Märgake sega ja õppige ennast armastama ja austama!

 

Kui oluline on enesearmastus, mis on KAHJUKS tänasel hetkel ENAMUS inimestel kadunud või katki rebitud. Kõige kurvem on see, et selle oled katki teinud sina ise. Katki täinud läbi usaldamatuse ja enesesüüdistamise. Võttes endale pidevalt ohvrirolli ja tundes, kui halb on kõik sinu ümber. Kõige suurem eneselõhkumine saab alguse läbi enda füüsilise keha, mis on sinu hinge tempel. Ära ütle iial endale, et sa ei ole oma kehaga rahul! Sest see on keha, mille sa valisid endale siia Maailma tulemisel, siin elamiseks. Armasta ennast, enda keha templit ja hinge!

 

 

(Näitame Maailmale, et me oleme otsustanud LÕPUKS ennast aktsepteerida ja armastada sellisena nagu me oleme! ❤️❤️❤️ Me oleme valmis olema õnnelikud, vabad ja need kes me PÄRISELT ka oleme!

Kui sa oled minuga nõus, siis salvesta see pilt oma arvuti ja pane see oma FB seinale. Iga selle pildi jagamine aitab jõuda rohkemate inimeseni, kelle teadvusesse tuua enesearmastuse energiat ja sisemist usku, mis aitab meil õppida rohkem iseennast armastama. Läbi selle suudame me väljuda massiühiskonnast ja olla lõpuks Meie Ise! )

Valgust ja armastust,
Ruth

Loe veel: Valguse Inglid – Koolitused, kanaldused, ennustused ja meditatsioon

 

Jaga
Back to top button