Monday , 18 October 2021
244477428 890526938569176 2074443086448956870 n

Sügis on parim aeg naha turgutamiseks!

Üks efektiivsemaid näohooldusi ilumaailmas on Nanoasia protseduurid. NANOASIA on intellektuaalne nanotehnoloogia Lõuna-Koreast, mis annab värske ja noorusliku jume ilma süstideta koheselt peale protseduuri.

Nanoasia Airbrushi abil viiakse nanoseerumid hõlpsasti naha sügavamatesse kihtidesse ja seeläbi nahk nooreneb,tugevneb ja on niisutatud ning toidetud. LED-valgusmask kiirendab rakkude uuenemist,naha noorendamist ,mõjub põletikuvastaselt ja nahka tervendavalt. Mask sobib igale vanusele ja kõikidele nahatüüpidele.

NANOASIA iluretseptid on loodud looduslikest komponentidest. Siin on ühendatud teaduslikud uuringud ja nanotehnoloogia. Kosmeetikatoodetel on kõrgeim kvaliteet ning nad annavad maksimaalse tulemuse ja nähtava wow-efekti juba pärast esimest kasutamiskorda. Tegemist on protseduuriga, milles ei kasutata süstimist ning see on täiesti valutu ja ohutu. Selle tulemus on võrreldav biorevilitatsiooni,kosmeetiliste näohoolduste,laserprotseduuride, keemilise koorimise,mesorolleri,mesoteraapia,täitesüstide,botoksi,akneravihooldustega.

Tulemuseks on naha taassünd, sest NANOASIA aktiveerib naha uuendamiseks ja noorendamiseks vajalikud protsessid. Kõrgtehnoloogiline protseduur toimib raku tasandil.

NANOASIA protseduuride toime on: Kortsude vähendamine: Väga kõrgelt kontsentreeritud peptiidid tungivad otse läbi naha, mõjutades lihasnärve, mis annavad nahale võimsa ja tugeva toime.

Tihendamine: Annab suurepärase vananemisvastase efekti ja tihendab nahka stimuleerides naharakke,mille abil aktiveerub kollageeni süntees.

Taastab kahjustunud nahka, vähendab pigmentatsiooni ja kromogeneesi teket. Eemaldab tedretähne, vanuse ilminguid, ravib põletusi ja haavu.

Struktuuri parandamine: Aktiveerib rakkude kasvu, mis parandavad ja taastavad kahjustatud ja põletikulist nahapinda. Niisutamine: Niisutab ja taastab välisteguritest või ultraviolettkiirgusest kahjustatud nahka.

Looduslik toode: Ei sisalda parabeene, steroide, metanooli, kunstlikke värvaineid ega raskemetalle.

Kellele see sobib? NANOASIA sobib kõikidele, olenemata vanusest ja nahatüübist. Kõik protseduurid on multifunktsionaalsed ja annavad suurepärase kulmulatiivse toime, mis omakorda annab kauakestvama tulemuse.

Miks NANOASIA? Protseduurid toimivad raku tasandil Kõige valutum protseduur Ilma süstideta Ilma stressita Ilma vastunäidustusteta Kõige hügieenilisem protseduur Maksimaalne nahaniisutus Teaduslikult tõestatud ja super wow efekti andvad tehnoloogiad ja patenteeritud valemid annavad võimaluse saada nähtava tulemuse peale esimest protseduuri!

Vaada lisainfot teenuste kohta SIIT

Jaga

Vaata ka:

pound euro exchange rate brexit news dollar gbp latest 899653

Rahanduskomisjon toetab keskmise pensioni tulumaksuvabastust

Riigikogu rahanduskomisjon toetas oma tänasel istungil tulumaksuseaduse muutmist, mis näeb ette kehtestada pensioniealistele inimestele keskmise …

mihailkolvart

EKRE üritas Tallinnas võimul olevale Keskerakonnale kambakat teha, teised erakonnad ei lähe sellega kaasa.

Sotsiaaldemokraatide (SDE) Tallinna esinumber Raimond Kaljulaid välistas esmaspäeval tehtud avalduses koondumise teiste Tallinna volikogu fraktsioonidega …

F Politsei 2

Politsei pidas Tallinnas kinni taas kaks ebaseaduslikult riigis viibinud Iraagi kodaniku

Reedel pidasid politseinikud Tallinnas kinni kaks Iraagi kodanikku, kes olid saabunud Euroopa Liitu läbi Valgevene …

Puidutoostus1

FOTOD: Nõo vallas Nõgiaru külas põles puidutööstus

16. oktoobril kell 7.39 teatati häirekeskusele, et Nõo vallas Nõgiaru külas põleb puidutööstus. Päästjate saabudes …