Huvitavat

Seitse tõhusat viisi suhtes seksuaalse intiimsuse ülessoojendamiseks.

Seitse tõhusat viisi suhtes seksuaalse intiimsuse ülessoojendamiseks.

 

 

 

Kas sinu suhtest on säde kadunud? Kas kardad, et teist saadavad peagi vaid head sõbrad ja toakaaslased, sest keemia on täitsa kadunud? Olukorra muutmine on sinu kätes ja alljärgnevalt leiad seitse head nippi, mis aitavad sul kindlasti oma suhtes seksuaalse energia taas liikuma saada.

 

 

 

Kas sinu suhtest on säde kadunud? Kas kardad, et teist saadavad peagi vaid head sõbrad ja toakaaslased, sest keemia on täitsa kadunud? Olukorra muutmine on sinu kätes ja alljärgnevalt leiad seitse head nippi, mis aitavad sul kindlasti oma suhtes seksuaalse energia taas liikuma saada.

 

 

Loo intiimseid hetki

Pärast pikka tööpäeva, kui pea on kõigest paks, on intiimsuse tekitamine päris raske. See on aga ainus viis tuua kirg teie suhtesse tagasi, nii et anna endast parim, et tuli lõkkele puhuda.

Alguses võib see tunduda ebaloomulik, eriti kui eelmisest kirehoost on kaua aega möödas, kui aga hakkad regulaarselt intiimseid hetki looma, hakkavad asjad iseenesest juhtuma! Pead lihtsalt esimesest kohmetustest üle saama ja kui armutuli juba lõõmab, ei ole leegi hoidmiseks palju vajagi.

 

 

Korralda kohtinguõhtu

Millal sa viimati oma kallimaga väljas kohtamas käisid? Ilmselt mitte pärast teie suhte alguse kohtamiste aega. See võib olla üks põhjusi, mis teie armuelu on hakanud jahtuma, nii et käes on aeg midagi ette võtta.

Sea sisse kohtamaskäimise komme: see võib toimuda üks kord nädalas või üks kord kuus sõltuvalt teie ajakavast. Oluline on see, et te käite väljas ja taastate omavahelise ühenduse. Isegi klaasike lähedal asuvas baaris on piisav, et hakkaksite taas mõtlema teineteisele ja süütaksite oma suhtes jälle leegi.

 

 

Rohkem intiimsust, vähem seksi

See võib kõlada veidi ebaloogilisena, kuid tegelikult on see suurepärane viis suhtes seksuaalintiimsuse ülessoojendamiseks. Olge nii intiimsed kui võimalik ja tegelege teineteisega sensuaalselt, kirglikult, kuid ärge seksige.

Pinge kruvimine ja seksi edasilükkamine loob erilise ootuse, mida te mäletate ilmselt oma esimestest kohtamistest. Kas mäletad, kuidas te esimest korda kohtusite ja tundsite seksuaalset pinget, kuid teadsite, et tegutsemiseks on veel liiga vara? See on täpselt see tunne, mida vajad, et tuli taas lõkkele puhuda!

 

 

 Mängige seksikaid mänge

Seksikate mängude mängimine on veel üks väga tõhus viis suhtes kire lõkkelepuhumiseks. Need mängud on ka uskumatult lõbusad, nii et need ühendavad sinu ja su partneri taas rohkem kui ühel viisil. Valmis mängima?

Võite mängida seksikaid lauamänge, rollimänge (need on veel iseäranis seksikad!), mängida läbi teie lemmikfantaasiaid või mängida lihtsalt teineteisega. Seksikas massaaž, mäng nööride ja silmakatetega, kirglik varandusejaht või mänguline kohtamine seksileludega – ükskõik mida välja mõtled, toob see kire kiiresti tagasi!

 

 

Saada vallatu sõnum

Ootus on hea seksuaalsuhte võti ning eelseisva intiimse kohtumise ootus peaks aitama küll õige meeleolu tekitada. Vallatu sõnum on suurepärane viis selle teokstegemiseks, nii et peaksid katsuma saata ühe sellise niipea kui võimalik.

See võib olla vallatu sisuga e-kiri, seksikas tekstisõnum või erootiline kiri või hoopis erutav foto – vali ükskõik milline neist võimalustest, mis sulle aga kõige rohkem meeldib ja mis su armastatu üles kütab. Kontrolli aga hoolega, et saadad sõnumi või foto õigele adressaadile, sest kui sellega mööda paned, võid tekitada vägagi piinliku olukorra!

 

 

Aja end vormi

Võid ju arvata, et su füüsilisel vormil ei ole su armueluga midagi tegemist, tõsi on aga see, et see arvamus on täiesti vale. Sinu üldine vorm võib oluliselt mõjutada nii su võimet hästi seksida, kui ka su seksiisu üleüldse.

Oma füüsilise vormi taastamine peaks aitama suurendada libiidot ja muutma voodis toimuva palju-palju kuumemaks. Kui hakkad end koos kallimaga vormi ajama, hakkavad head asjad juhtuma veelgi kiiremini, nii et see tasub kindlasti väikest pingutust.

 

 

 

Võtke aega vaid teineteisele

Intiimsus nõuab aega ja kuigi mõnikord on kähkukas vägagi tore asi, ei ole see pikas plaanis sugugi piisav. Varu aega teile kahele ja romantikale ning kõik ülejäänu järgneb juba kindlasti iseenesest.

Võtke pikk nädalavahetus ja minge lühikesele puhkusele. Minge puhkama ja seksige nii palju kui vähegi suudate. Lukustage kodu uksed, lülitage telefonid välja ja jääge terveks päevaks voodisse. Kui võtate aega, hakkate varsti tundma iha, mille argielu kiire tempo on enda alla matnud. Positiivsed muutused järgnevad peatselt, tuleb vaid astuda esimene samm.

Jaga
Back to top button