Wednesday , 26 January 2022
Tarokaart

Reede 7.01 Tarokaart on MÕÕGAD ÄSS

Oled täna kõige ümbritseva suhtes väga vastuvõtlik. Jälgid seda, mis on toimumas ning teed asjadest omad järeldused. See aita Sul oma edaspidiseid tegemisi paremini planeerida. Tänane päev peaks aitama Sul leida selguse paljudes nendes asjades, mis on Sulle varem peavalu valmistanud. Seepärast püüa tänaseid mõjutusi enam ära kasutada, et oma elus suurem selgus saavutada ja seeläbi asjad paremini toimima saada. Ratsionaalne lähenemine tagab Sulle praegu parimad tulemused kõikide tegevuste juures.

Teadmiste ja uute oskuste omandamine on praegu Sulle äärmiselt olulised. Püüad leida endale sellekohaseid uusi võimalusi.

Tänase päeva kaart sümboliseerib õiglustunnetust ja see kajastub ka Sinu suhetes teiste inimestega. Julged olla väljas oma õiguste eest ning Sa ei karda praegu ka teiste inimeste abistamist ja toetamist.

Sulle on praegu oluline, et inimsuhted normaalselt toimiksid, mistõttu oled valmis teistele inimestele mitmeid asju andestama.

Sinu energiavarud peaksid olema praegu tavalisest suuremad, mistõttu julged ette võtta ka selliseid ettevõtmisi, mis on Sulle siiani tundunud liialt suurte ja keerulistena. Kaalukate asjade otsustamisel tuleks Sul enam usaldada oma sisetunnet, sest selle abil oleks Sul võimalik langetada just selliseid otsuseid, mis mõjutaksid Sinu edaspidist käekäiku kõige positiivsemalt.

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Ajuteadlase hinnang taroskoopidele ja ennustajatele: kahju, et inimeste rahakotte tühjendatakse

Eestlasi on tabanud tõeline müstika, ennustuste, horoskoopide ja taroskoopide hullus ning kõikvõimalikud esoteerika teemalised raamatud …

timmer

KIRSTI TIMMER: Kui inimeste vahel on armastus ja austus, kõik on hästi, siis ei saa mitte kunagi mitte keegi kolmas üldse sinna suhte vahele tulla

Selgeltnägija Kirsti Timmer kirjutas oma blogis, miks tegelikult suhtes olevad inimesed endale uusi kaaslaseid leiavad. …

Tarokaart

ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 24.02-30.01-2022

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Nädala võtab kokku sauade kuus. Nüüd saad tunda edu …

timmer

Kirsti Timmeri taroskoop 24. – 30. jaanuar: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile?

Kirsti Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile …