Wednesday , 26 January 2022
Tarokaart

Reede 14.01 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL

Sinu jaoks on täna oluline see, et kõikides asjades valitseks stabiilsus. Täna oleks mõttekas vältida riskide võtmist, kuna see võib kaasa tuua ebameeldivusi ja tõsisemaid tagasilööke. Ole realistlik ning mõtle oma tegevused hoolikalt läbi. Kasuks tuleks see, kui usaldaksid otsuste tegemisel oma sisetunnet, sest faktide kogumine ei pruugi Sul nii hästi õnnestuda, kui Sa seda sooviksid.

Teiste inimeste eest hoolitsemine ning nende kaitsmine on praegu olulised. Näita välja oma abivalmidust nende suunas, kes abi vajavad. Aitaksid seeläbi teisi, kuid tunneksid ka ennast palju paremini.

Täna tuleks teha suuremaid jõupingutusi selle nimel, et luua endale edaspidiseks kindlam vundament. Kõik sinu tegevused peaksid olema praegu sellised, mis seda eesmärki täidaksid.

Igapäevaste ettevõtmiste juures näita välja suuremaid sihikindlust, sest see aitaks Sul paljud olulised asjad paremini kontrolli alla saada. Täna võiksid jälgida seda, et esilekerkinud takistused saaksid ületatud. Selles osas ole valmis julgemalt abi küsima ka oma kolleegidelt, sõpradelt või pereliikmetelt. Praegu pole aeg, kus peaksid probleemidega üksi jääma.

Täna võiksid rohkem mõelda sellele, mida tulevikus sooviksid korda saata. Oskad oma ressursse paremini planeerida, mistõttu on tänased valikud realistlikud. Pole vaja karta, et seaksid endale sihiks asju, mille teostamine võib kujuneda võimatuks.

Sinu tähelepanu võivad köita mitmesugused uued eluvaldkonnad, mistõttu võib elu saada nii mõneski mõttes uue tähenduse.

Täna oleks mõttekas rohkem jälgida oma sõnakasutust teiste inimestega suhtlemisel. Võid olla küll oma tavapärase jutuga, kuid inimesed Sinu ümber on väga tundlikud. Valesti valitud sõnad või näoilmed võivad ohtu seada mõne hästi toiminud tutvuse.

Jaga

Vaata ka:

timmer

KIRSTI TIMMER: Kui inimeste vahel on armastus ja austus, kõik on hästi, siis ei saa mitte kunagi mitte keegi kolmas üldse sinna suhte vahele tulla

Selgeltnägija Kirsti Timmer kirjutas oma blogis, miks tegelikult suhtes olevad inimesed endale uusi kaaslaseid leiavad. …

Tarokaart

ALKEEMIA NÄDALA TAROSKOOP 24.02-30.01-2022

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Nädala võtab kokku sauade kuus. Nüüd saad tunda edu …

timmer

Kirsti Timmeri taroskoop 24. – 30. jaanuar: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile?

Kirsti Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile …

112 lumestlumele2021 too

Algas hädaabinumbri teadlikkuse tõstmise kampaania „Lumest lumele 112“

Täna sai alguse lastele suunatud iga-aastane „Lumest lumele 112“ konkurss. Paralleelselt avati Häirekeskuse kodulehel Lastenurk. …