Tuesday , 30 November 2021
Tarokaart

Reede 12.11 Tarokaart on SAATUSE RATAS

Saatuse ratas kaart sümboliseerib traditsiooniliselt tsüklilisi muutusi. Ratas pöörleb jätkuvalt, tuues kaasa ellu nii arenguid kui tagasilööke. Olenemata perioodist, aitab see vabastada minevikusündmuste energiast. Kellelgi pole võimalik Saatuse ratta tsüklilisest tegevusest pääseda. See võib tunduda küll hirmuäratavana, kuid samas on elus siiski arengud ja tagasilöögid üsna kindlas tasakaalus.

Täna tuleks ennast enam pingutada selle nimel, et oma elus mõningaid kokkuvõtteid teha. See võimaldab endale paremini teadvustada, mis asjad on ellu viidud ning millega tuleks edaspidi tegelema asuda. Saatuse ratta kaardi energiate siht ongi see, et iga inimene õpiks oma sisemist maailma paremini tundma, et seeläbi elus edasi liikuda ja areneda.

Kui asjad kulgevad elus hästi, siis tuleb seda täna mingil moel tähistada. See annab juurde positiivsemat energiat nendeks hetkedeks, kui tuleb kokku puutuda raskuste või probleemidega. Kui asjad on keerulised või rasked, siis nüüd tasuks mõelda, miks need asjad nii on. Selline lähenemine võimaldab nii mõnelegi asjale lahendusi leida. Kui aga lahenduste leidmine on raske, siis tasub lihtsalt oodata, kuni asjad jälle paremaks muutuvad.

Jaga

Vaata ka:

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …

justin

VIDEO: Kirsti Timmeri tarokaardid Eestist põgenenud Justinile head ei ennusta.

Eelmisel nädalal avalikustas Kroonika, et muinasjutuliselt alanud Eesti blogija Triinu Liisi ja tema abikaasa, austraallasest strippari Justin …

kevin

“Poissmeeste peo” saates osalenud Kevin tegi ülekutse Facebooki, kus palub endale tuua ohtralt vett ja kokaiini.

Paistab, et raske haiguse põdemine ja juba varasemaltki seadusega pahuksisse sattumine ei olegi piisav äratuskell, …

katrin lust

Katrin Lust saab emaks. Palju Õnne!

Telesaatejuht Katrin Lust ja tema elukaaslane Oliver Kilk saavad uue aasta esimestel kuudel lapse. Ekraanilt kaduda …