Sunday , 16 January 2022
Tarokaart

Pühapäev 9.01 Tarokaart on VÕLLAROOG

Klassikalises käsitluses tähendab Võllaroog kaart seda, et puudub piisav võimekus iseseisvalt oma ettevõtmisi suunata ja juhtida. Energiavarud on vähesed ja otsused vajaksid langetamist.

Tänase päeva kaardina tähendab Võllroog seda, et otsustamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Ehkki informatsiooni on piisavalt, ei kulge otsustamine kergelt. Pigem võiks aga öelda, et ka kõige lihtsamad otsused ei õnnestu. Seepärast tasuks otsustamisest hoiduda.

Igapäevased asjaajamised toovad kaasa mitmesuguseid piiranguid ja probleeme, mistõttu eeldab tänane päev seda, et oleksid kannatlik, sihikindel ja rahulik. Vajalik on säilitada ka kõige keerulisematel hetkedel optimistlik meel, sest see aitab järgmistel päevadel kiiremini oma eesmärkide poole liikuda.

Tänane päev toob kaasa mõningaid õppetunde, seda sõltuvalt sellest, kas viimase aja sammud on elus olnud õiged või valed.

Loe teisi huvitavaid teemasi SIIT

Jaga

Vaata ka:

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …

gotland 1

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise.

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise. NB! Teed …