-0.8 C
Tallinn
Pühapäev 5. veebruar 2023
HuvitavatNumeroloogi ennustus: Enne kergemat hingamist ei tule kui 2026 aasta

Numeroloogi ennustus: Enne kergemat hingamist ei tule kui 2026 aasta

„Majanduslikus plaanis ei tasu mingeid sihtmärke võtta, sest rahaliselt tõotab 2023. aasta pigem ebameeldivaid üllatusi,“ hoiatab numeroloog Timo Reinpal. Paari järgmise aasta sees aga ootavad maailma tema sõnul ees grandioossed geopoliitilised muutused.

Algavat 2023. aastat valitseb numeroloogias seitse (2 + 0 + 2 + 3 = 7). Seitse on tore vaimne ja rahu armastav number, ühtaegu sügavalt teadmishimuline ja müstikasse kalduv.

Numeroloog Timo Reinpal aga ütleb, et uus aasta ei tule sugugi rahulik. „See on kriisiseitse,“ täpsustab ta. „Seitse ei armasta raha. Kuid üks number, millest järgmise aasta seitse tuleb, on kolm, kes omakorda on rahaga väga hea sõber. Need kaks numbrit üksteist ei salli. See tähendab, et finantssfääris käärib ja seal võib tulla tõsiseid, ootamatuid muutusi.“

Kõige lihtsam viis teada saada, millised numbrid on omavahel pinges ja millised harmoonias, on heita pilk telefoni numbridispleile – üksteisega diagonaalis paiknevad numbrid annavad negatiivse kombinatsiooni, horisontaalis ja vertikaalis aga positiivse.

„Majanduslikus plaanis ei tasu uuel aastal küll mingeid sihtmärke võtta,“ lisab numeroloog. „Kui mingid võimalused on, siis tekivad need ise. Aga üldiselt tõotab aasta majanduslikult pigem ebameeldivaid üllatusi, eriti neile, kelle sünnikaardis on number seitse tugevalt sees.“

Loe edasi SIIT

Allikas. Õhtuleht

Veel artikleid