Erakorralised uudised

Nendel kahel tähemärgil tuleb suurepärane veebruar!

Jäär

Jäär on kevade märk ja selle tõttu külma ta ei karda. Kogu jaanuarikuu oli ta heas vormis, hea õnn ei jäta teda nüüdki maha. Kõik, mida ta puudutab, muutub kullaks. Jupiter on praegu tema märgis ja toob talle häid juhuseid ja võimalusi kaasa. Tänu Jupiterile on Jäär õigel ajal õiges kohas. Jupiter kaitseb Jäära kuni maikuu keskpaigani. Hea oleks, kui ta kasutaks seda head võimalust ära, sest järgmine kord jõuab Jupiter Jäära märki alles 11. aasta pärast. Praegu aga peaks kõik Jäära käes õnnestuma.

Jäära hea kuulsus ja populaarsus aina kasvavad. Aga puhkama ta sellest hoolimata veel ei jää. Ta on selle jaoks liiga ettevõtliku vaimuga ja haarab kõikidest headest võimalustest kinni ning hakkab uusi plaane ellu viilma. Kõik tema plaanid ja ettevõtmised tõotavad talle suurt kasumit sisse tuua. Marss annab Jäärale vajalikku energiat, motiveerides teda veelgi suurematele tegudele. Tänu Marsile Kaksikute märgis on Jäär väsimatu. Mitte miski ei peata teda.

Veevalaja

Veevalaja sünnipäeva aeg on käes ja sellepärast teeb elu talle väikese kingituse. Veebruari alguses toovad planeedid talle head õnne kaasa. Ja mitte sellepärast, et Veevalaja oleks mingi eriline planeetide soosik, vaid sellepärast, et Päike viibib hetkel Veevalaja märgis ning on otsustanud olla viimase vastu eriti helde ja suuremeelne. Tänu sellele on Veevalaja elus algamas väga hea periood, mille jooksul võib ta ellu viia mitmed oma plaanid ja eesmärgid.

Vaata ka:

OLULINE: Aastatel 2024–2025 kehtima hakkavad maksuseaduste muudatused

Tulumaks ja sotsiaalmaks Füüsilised isikud maksavad oma tuludelt tulumaksu. Palgatulu, kasu vara võõrandamisest, ettevõtlustulu ja

omniva automaadid

Alates 1. jaanuarist 2024 tõusevad Omniva pakiautomaatide hinnad

2024. aastal Tõuseb Eestis Käibemaksumäär 22%-ni ja Omniva Kohandab Pakiteenuste Hindu Alates 1. jaanuarist 2024

error: Sisu on kaitstud!