Sunday , 16 January 2022
Tarokaart

Neljapäev 9.12 Tarokaart on KARIKAD ÄSS

See kaart sümboliseerib seda, et Sinu elus on algamas vähemal või suuremal määral uus ajajärk. Nüüd tuleks olla avatud kõikvõimalikele uutele muutustele, sest need mõjuksid Sinu elule väga positiivselt. Muutustele vastuseismine tekitab ainult pingeid ja mõttetut asjaajamist.

Näed täna paljusid asju hoopis teises valguses, mistõttu on muutustega kergem kaasa minna. Tead ka seda, mida oma elult ootad ja milliste tulemusteni sooviksid välja jõuda.

Täna tuleks Sul otsuste langetamisel enam kuulda võtta seda, mida sisemine hääl Sulle ütleb. Liigne faktidele ja informatsioonile tuginemine ei taga kõige paremaid tulemusi. See aga ei tähenda seda, et Sa informatsiooni ja fakte koguma ei peaks.

Sulle tuleks täna kasuks selliste asjadega aktiivsem tegelemine, mis oleksid Sulle kõige hingelähedasemad. Rutiinsed asjaajamised pole praegu need, mis oleksid Sulle meelejärgi. Samas kui pead rutiinsete asjadega tegelema, siis pole Sul sellest pääsu, pead lihtsalt oma elu veidi mitmekesisemaks ja huvitavamaks muutma.
Täna võivad Sulle avaneda mitmed sellised võimalused, mida juba kaua oma ellu oodanud oled. Seepärast ole tähelepanelik, sest avanevaid võimalusi keegi kandikul Sinu ette tooma ei hakka.

Tunned ennast praegu üsnagi kindlalt. Sinu sisemine maailm on tasakaalus ning see tagab Sulle parema tulemuse ka edaspidiseks. Kasuks tuleks see, kui oleksid praegu ümbrisetud positiivselt meelestatud inimestega. Negatiivsed inimesed võivad kõigest positiivsest hoolimata Sinu meeleolu halvendada.

Kui Sul on mõningate tegevuste juures puudu jäänud julgusest, siis nüüd võiksid proovida nende ettevõtmistega algust teha. Täna on Sul piisaval määral julgust ja pealehakkamist, et ka keerulisemate kohustustega edukalt hakkama saada.

Ära suru täna maha oma tundeid. Kui on vaja naerda, siis naera. Kui on vaja nutta, siis nuta. Emotsioonide väljaelamine tagab Sulle puhtama sisemise maailma, mis edaspidi vägagi kasulikuks osutub.

Jaga

Vaata ka:

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …

gotland 1

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise.

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise. NB! Teed …