Tuesday , 30 November 2021
Tarokaart

Neljapäev 25.11 Tarokaart on ÜLEMPREESTRINNA

Traditsiooniliselt sümboliseerib Ülempreestrinna tarkust. Teda võib pidada kui naissoost juhiks, kes aitab inimesi elus läbi lüüa. Ta oskab jagada kasulikke nõuandeid ning suhtub inimestesse üheaegselt nii karmilt, kui ka õiglaselt. Ta teeb seda nii, nagu tõeline juht seda tegema peab.

Täna pööravad inimesed enam tähelepanu oma sisemisele maailma. Kõigi jaoks on oluline oma sisemise maailma arendamine ja rikastamine. Selleni jõudmiseks tuleb aga teha üsna olulisi jõupingutusi, sest niisama ei juhtu praegu mitte midagi. Igaüks vajab praegu oma ellu kedagi, kes jagaks õpetussõnu. Olgu selleks siis vanemad, sõbrad-tuttavad või mõned mõjukavad inimesed.

Oma otsustes ollakse täna üsna kindlad, kui enne kui mõne konkreetsema asjaga tegelema asutakse, soovitakse veel kellegi JAH sõna. See tagab veelgi suurema kindlustunde.

Ühegi asjaga ei tegeleta täna pealiskaudselt. Kõiki tegemisi planeeritakse hoolikalt, mis võimaldab lõpptulemusena palju korda saata.

Jaga

Vaata ka:

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …

justin

VIDEO: Kirsti Timmeri tarokaardid Eestist põgenenud Justinile head ei ennusta.

Eelmisel nädalal avalikustas Kroonika, et muinasjutuliselt alanud Eesti blogija Triinu Liisi ja tema abikaasa, austraallasest strippari Justin …

kevin

“Poissmeeste peo” saates osalenud Kevin tegi ülekutse Facebooki, kus palub endale tuua ohtralt vett ja kokaiini.

Paistab, et raske haiguse põdemine ja juba varasemaltki seadusega pahuksisse sattumine ei olegi piisav äratuskell, …

katrin lust

Katrin Lust saab emaks. Palju Õnne!

Telesaatejuht Katrin Lust ja tema elukaaslane Oliver Kilk saavad uue aasta esimestel kuudel lapse. Ekraanilt kaduda …