Sunday , 16 January 2022
Tarokaart

Neljapäev 13.01 Tarokaart on SURM

Esiteks tuleb ära märkida, et Surma kaart ei tähenda surma füüsilises mõttes. Täna on inimestel suuremad hirmud, kõhklused ja lisaks kahetsetakse tehtud vigu. Täna tõusevad esile peamiselt sellised küsimused ja probleemid, mis on Sinu jaoks teatud määral püsivad, kuid samas, millega on Sul keeruline toime tulla. Nendeks võivad olla probleemid kodus, tööl või koolis. See kaart näitab, et asjad enam sellisel moel jätkuda ei saa ning valmis tuleb olla muudatusteks. Nüüd on Sul võimalik valida, kas hakkad neid muudatusi tegema ise või sunnitakse need varem või hiljem Sulle peale. Esimene variant on kergem ning Sul on võimalik valida, mida muudad ja kuidas seda teed. Üks etapp on Sinu jaoks elus nüüd läbi saamas ning nüüd tuleks teha ruumi uuele. Seepärast tuleks nüüd ennast enam pingutada, et kõik pooleliolev saaks kiiresti lõpetatud.

Niisiis on Sind varsti ees ootamas uued arengud ja teatud osas uus elu. Ära võitle sellele vastu, vaid võta uued võimalused, kohustused ja väljakutsed avasüli vastu. Kõik see on normaalne elukäik, mistõttu pole vaja hirmu tunda, et Sinu harjumuspäraseks saanud tegevused on muutumas. Surma kaardi üks peamine sõnum on see, et nüüd tuleb oma hirmudele vastu seista, sest ainult nii saab elus edasi liikuda. Surma kaardi kohta öeldakse tihtilugu, et see on teekond, mille ainsaks konstandiks on muutumine.

Iga asi saab kord otsa. Sinu elu on täis erinevaid arengutsükleid, seda nii pereelus, tööl kui ka inimeste osas, kes Sind ümbritsevad. Nüüd tuleks julgemalt eemalduda nendest inimestest, kes ei teeni enam sinu huve või nendest, kes on Sinu jaoks koormaks muutunud. Sellised inimesed on tavaliselt sellised, kes soovivad küll Sinult erinevaid teeneid ja tähelepanu, kuid ise midagi sellist vastu ei paku. Nüüd tuleks sellistest inimestest eemalduda ning leida oma ellu uued inimesed, kes oleksid Sinuga võrdväärsed.

Jaga

Vaata ka:

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …

gotland 1

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise.

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise. NB! Teed …