Saturday , 31 July 2021
218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

NÄDALAHOROSKOOP: Laupäev 17. JUULI – Reede 23. JUULI

NÄDALAHOROSKOOP: Laupäev 17. JUULI – Reede 23. JUULI

Jäär 21. märts – 19. aprill
Jäära elus on kirg, romantika ja loovus endiselt väga tugevad. Uuel nädalal saab seal kõrval aga töö olulisemaks ning paistab, et populaarsust ja armastust hakkab tulema rohkem läbi töö. Jäär hakkab ise ka rohkem särama ning tahab oma tõelist olemust veelgi rohkem näidata. Nädalalõpus võib koos täiskuuga kerkida üles üks sõprussuhe, millest saab ehk midagi enamat?

Sõnn 20. aprill – 20. mai
Sõnn on tundnud oma hinges põlevaid kirgi, kuid kogenud seda rohkem kodustes tingimustes kas oma turvalises pereringis, unistades või mõtiskledes. Uuel nädalal tekib aga võimalus saada uusi kogemusi ka väljaspool kodu. Paistab, et Sõnn on olnud väga aktiivne ka sotsiaalmeedias või lihtsalt tahtnud paljudega oma mõtteid ja tundeid jagada. Peagi aga väsib ta sellest ülesuhtlemist. Täiskuu toob fookusesse küsimuse seoses töö ja karjääriga.

Kaksikud 21. mai – 20. juuni
Kaksikud on pidanud liikuma palju ringi ja inimestega suhtlema, mõnes mõttes see veel kestab edasi. Aga uuel nädalal hakkab tekkima suurem soov rahulikku ja turvalist kodukeskkonda nautida. Kaksikutel tekib ka võimalus iseendaga leppida ning leida kontakt armastusega enda sees. Täiskuu toob fookusse suurema visiooni elust, võibolla reisimõtted ja midagi sellist, mis võiks pakkuda entusiasmi ja avastamist.Vähk 21. juuni – 22. juuli
Vähk tahab end materiaalselt kindlustada ja turvaliselt tunda – see on praegu tema suurim kirg. Ent uuel nädalal avaneb ta rohkemale suhtlemisele ning võimalik, et paljud tuttavad võtavad ühtendust. Sellegipoolest, tema tähelepanu jääb eelkõige oma väärtustele – ta tahab keskenduda praegu oma peamistele väärtustele siin elus. Täiskuu toob aga intensiivse kogemuse, kus ta peab mingist oma väärtusest kas lahti laskma või oma suhet sellesse muutma.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Lõvi on praegu täielik kireloom ja on seda jätkuvalt. Võimalik, et need kired on juhtinud teda viimasel ajal pimesi ning ta on pidanud ka mõnede oma varjudega silmitsi seisma. Ent uuel nädalal saavad need varjud minema pühitud ning Lõvi saab tagasi oma selguse ja teadmise, mida ta teeb. Tekib ka suurem soov füüsilist mugavust ja luksust nautida. Täiskuu toob fookusesse küsimuse seoses olulise partneriga.

Neitsi 23. august – 22. september
Neitsi on pidanud hoidma oma kirge ja armastust salajas või lihtsalt sellest unistanud. Uuel nädalal aga jõuab Veenus tema märki ja hakkab tooma Neitsile reaalset armastavat tähelepanu. Tema ilu ja võlu muutuvad taas nähtavaks. Ent Neitsi ise tunneb, et ei taha kuskile kiirustada – ta tahab veel puhata ja kõigele aega anda. Täiskuu toob fookusesse töö ja tervise ning Neitsi peab leidma tasakaalu kohustuste ja puhkamise vahel.Kaalud 23. september – 22. oktoober
Kaalude tähelepanu on sõpradel või õigemini – sõbrad on olnud äärmiselt aktiivsed tema elus ning toonud talle isegi armastust ja tähelepanu. Viimasel kuul võisid toimuda olulised sündmused seoses töö ja elusuunaga, aga see saab nüüd läbi. Ent Kaalud võib kogeda, et romantiline afäär ühe sõbraga läheb pausile – vähemalt hoitakse seda teiste eest varjus ning õhus on ebakindlust. Täiskuu toobki fookusesse olukorra ühe romantilise partneriga.

Skorpion 23. oktoober – 21. november
Skorpionil on oluline aeg seoses tema töö ja avaliku rolliga. Uuel nädalal astub ta sellesse veelgi kindlamalt ning tema peamine tähelepanu on karjääril ja reputatsioonil. Keegi sõber võib olla tema suhtes äärmiselt toetav ning isegi pakkuda romantikat. Üleüldse, uuest nädalast on Skorpion heas sõprade soosingus. Täiskuu toob fookusesse küsimuse seoses koduga – võibolla peab seal toimuma mingi muutus.

Ambur 22. november – 21. detsember
Ambur on nii kaua tundnud juba igatsust vabaduse ja seikluse järele ning need, kes seda seni veel ei kogenud, saavad kindlasti võimaluse alates uuest nädalast, mil Päike siseneb Lõvisse. Amburid peaksid praegu igal võimalusel reisima. Lisaks saavad nad peagi tunnustust ja tähelepanu tänu oma tööle ning autoriteedid soosivad neid. Täiskuu võib tuua intensiivset suhtlemist ja infovahetust, aga ka palju tihedaid sõite ja liikumisi.Kaljukits 22. detsember – 19. jaanuar
Kaljukits on kogemas midagi intensiivset, mis võib tekitada temas hirmu või lihtsalt panna seisma silmitsi mõnede keeruliste sisemiste küsimustega. Uuest nädalast omandab see veelgi rohkem tähtsust – võibolla ta tunneb väga tugevalt, et peab midagi oma elus muutma, ja see on hirmutav. Samas on näha, et süda peagi kergeneb ja leiab lootust. Täiskuu toob fookusesse ressursid ja väärtused – tuleb oma finantsid üle vaadata.

Veevalaja 20. jaanuar – 18. veebruar
Veevalaja on justkui piiratud ühe või mitme partneri poolt. Uuel nädalal läheb fookus veelgi rohkem suhetele ja partneritele. Sel ajal on ka muidu tema elus paljud asjad juhitud ja dikteeritud kellegi teise poolt või tehtud teiste jaoks. Kui Veenus siseneb Neitsisse, võivad Veevalaja tunded päris sügavaks ja intensiivseks minna ning isegi mõningane varjupool välja tulla. Täiskuu toob fookusesse iseenda ja Veevajala peab küsima, kui palju ta teeb iseenda ja kui palju teiste heaks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kalad tegutseb jätkuvalt energiliselt oma tervise ja kohustuste kallal. Uuest nädalast lähebki tema põhifookus ka tööle ja kohustustele. Lõbu jääb nüüd veidi vähemaks, ent Kaladel on ülitoetav partner või siis kerkivad silmapiirile uued inimesed, keda armastada. Kalade suhted on praegu harmoonilised ja armastavad. Täiskuu toob fookusesse mingi olukorra seoses tervise ja puhkusega.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …