Horoskoop

NÄDALAHOROSKOOP Esmaspäev 25.04 – Pühapäev 1.05.2022

JÄÄR

Jäärale võib tuua nädal imelisi unenägusid. Fantaasia ja ettekujutusvõime on tugevalt stimuleeritud. Jäär võib leida mingi sisemise rahu ja harmoonia, isegi spirituaalseid kogemusi saada. Jäär võiks sel nädalal rohkem puhata. Kõige selle tulemusel leiab ta uuesti iseenda tõelise väärtuse. Ka tema suhtumises rahasse või finantsilises olukorras on ees uus algus.

SÕNN

Sõnn võib saada väga positiivseid sõnumeid sõpradelt või inimgruppidelt, kellega ta seotud on. Sõnni sees on sündimas uus inspiratsioon ja uus tulevikunägemus, mis toob talle rõõmu, positiivsust ja naudingut. Tulevik tundub kuidagi helgem, sisetunne kutsub usaldama. Samal ajal toimub Sõnni jaoks võimas taassünd seoses tema oma isiksuse ja individuaalsusega – kuidas ta ennast näeb ja väljendab. Sõnn tõeliselt värskeneb.

KAKSIKUD

Kaksikud võivad kogeda karjääris imelisi arenguid, lausa mõni kauaoodatud tööalane unistus võib täituda. Samuti võivad nendeni jõuda suurepärased võimalused, mis avavad tee paremasse tulevikku. Mõne Kaksiku jaoks ei ole see seotud otseselt karjääri, vaid üldisemalt tema elusuunaga. Universum tahab Kaksikutele näidata, millises suunas ta tegelikult liikuma peaks. Sügaval Kaksikute alateadvuses toimub taassünd, mis võimaldab liikuda edasi paremal ja ehedamal viisil.

VÄHK

Vähk kogeb nüüd väga palju spirituaalset inspiratsiooni. Tal võib tekkida lähedane side mõne õpetaja, õpetuse või kultuuriga, mis tema hinge tõeliselt avab. See on ka imeline aeg reisimiseks! Kauged kultuurid kutsuvad ja tahavad Vähile midagi näidata. Vähk peaks kindlasti mõtlema praegu igapäevapiiridest väljapoole, tema jaoks on midagi suuremat. Teda võivad oodata ees uued olulised sõprused ja tutvusringkonnad, kes omavad temaga sarnaseid visioone.

LÕVI

Lõvil on potentsiaal teha sel nädalal imelisi ja võimsaid äritehinguid või osaleda muudes finantsilistes ühisprojektides. Samuti on võimalus saada vajalik toetus mõneks oma projektiks. Teised tahavad oma ressursse ja energiat sinuga praegu jagada. Tulemuseks võib olla oluline uus algus karjääris. Sinu eluteel toimub mingisugune suur reset, mis mõjutab su elu läbi järgmise poolaasta. Võibolla taipad nüüd, kuhu pead liikuma ja tegutsed siis kuus kuud sellel suunal.

NEITSI
Universum õnnistab sind kõige hingelisemate, sügavamate ja romantilisemate suhetega. Kui mõni Neitsi on siiani veel üksik, on lausa hämmastavalt suur tõenäosus tõsiselt ära armuda. Võib armub keegi sinusse! Kes on aga suhtes, võib kogeda partneriga lausa muinasjutulist õndsust. Kindlasti võta sel nädalal aega partneri jaoks, nii ilusat ei energiat ei tohi niisama mööda lasta. Neitsis on sündimas täiesti uus usk elusse – usk ja lootus!

KAALUD

Kaaludel on lootust, et tervis ja enesetunne paraneb, suhted töökaaslastega muutuvad harmoonilisemaks ja lähedasemaks ning mõned keerukad olukorrad tööl võtavad positiivsema suuna. Mõni Kaalud võib tunda lausa mingit spirituaalset missiooni seoses oma tööga. Kõik see toob kaasa taassünni Kaalude oma väe tunnetamises. Kaalude roll mõningates jõustruktuurides muutub ning tal on võimalik end uuesti kehtestada.

SKORPION
See nädal võtab Skorpioni romantiline elu, millest meil viimasel ajal palju juttu on olnud, veelgi suuremad tuurid. On tõesti imeline aeg, et mõelda laste saamisele (ja tegutseda selles suunas). Ka loominguga tegelevad Skorpionid suudavad luua nüüd fantastilisi teoseid – loovus voolab hästi tugevalt. Samal ajal ootab Skorpionit suhtes ees mingi oluline uus algus. On hea aeg, et partneriga koos suur samm edasi liikuda. Ja kui mõni Skorpion on veel üksik – ole nähtaval, ole avatud – sulle tahab tulla oluline suhe!

AMBUR

Amburil on ees väga head tunded seoses koduga. Ta võib tunda end äärmiselt turvaliselt ning et tema oma kodu on parim paik maailmas. Kes on kodu otsinguil, võib leida nüüd tõesti selle imelise unistuste kodu. Koduseinte vahel ootab Amburit palju armastust ja ka spirituaalsust. Ka suhe vanematega võib paraneda ning lähedus emaga kasvada. Ent tööalaselt ootab Amburit mingi uus algus või uus suund, mida ta hakkab käima.

KALJUKITS

Kaljukitse suhted õdede-vendade ja naabritega paranevad, tekib rohkem mõistmist ja lähedust. Kaljukitse mõtted on praegu pigem positiivsel ja unistaval noodil, mis võib lisada ka parajalt loovust. Kõik Kaljukitsed, kes tegelevad kirjutamisega, võivad kogeda suuri inspiratsioonilaineid. Nende sõnad muutuvad iseenesest poeesiaks. See viib lausa Kaljukitse loovuse taassünnini. Üleüldse, Kaljukits saab rohkem kontakti rõõmu ja naudinguga ning tahab keskenduda elu kaunile ja romantilisele poolele.VEEVALAJA

Veevalaja kogeb teatavat rahu ja mugavust – ta on juurdunud iseendas ja oma väärtustes ning naudib seda. Veevalaja suudab nüüd selgelt väljendada, mis talle sobib ja mis mitte, ning mis on tema põhivajadused. Tänu sisemisele stabiilsusele võib manifesteeruda ka suurem väline stabiilsus ehk rohkem raha ja ressursse, mis voolavad Veevalaja ellu. Samas võib mõni Veevalaja teha ka suuri väljaminekuid, kuid see on millegi nimel, mida ta sügavalt naudib ja mis pakub talle suuremat kindlust. See võib viia isegi uue kinnisvara ostuni – mingi uus algus seoses koduga on ka ees.
KALAD

Kalad on taas universumi tähelepanu keskpunktis! Neptuun, Jupiter, Veenus ja Marss vaatavad kõik sinu peale. Tõmbad enda suunas pilke ja ka armastust. Sa oled praegu tugevas kontaktis oma põhiolemusega – mõne tundliku Kalade jaoks võib see kogemus olla isegi liiga intensiivne. Sinu peamised jooned on võimendatud – empaatia, loovus, armastusvõime, aga ka suutmatus seada piire. Sinus toimub mõistusetasandil oluline ärkamine ja taassünd – võibolla leiad uue viisi, kuidas oma kogemusi väljendada ja suhteid autentsemaks muuta. Võibolla on ka aeg, et muudaksid, kuidas mõtled iseendast ja end ümbritsevast – muutused toimuvad paremuse suunas.

Margit Korbe, astroloog

Jaga
Back to top button