Horoskoop

NÄDALAHOROSKOOP Esmaspäev 18.04 – Pühapäev 24.04.2022

Jäär 21. märts – 20. aprill
Esmaspäeval on Jäär küllalt tegus ja energiline. Igal pool on tal vaja sõna sekka öelda ning kõiki tegemisi omalt poolt täiustada. Üldiselt on tema ettepanekud igati väärt, et need ära kuulata ning arvesse võtta.

Järgnevatel päevadelgi jätkub Jääral nii tööindu kui ka sõnakust, kuid kohati kipub ta olema isegi liialt lapsesuine — kõik, mis ei meeldi, öeldakse plärtsti välja ning lisatakse ehk veel ka mõni mahlakas kujund.

Nädal tervikuna on siiski Jäära jaoks pigem positiivne aeg. Selle kõige toredamaks päevaks kujuneb neljapäev, mil Jäär on eriti heas kontaktis oma tunnetega. Kõik, mis vajab ausust, lahtisi kaarte ning kindlaid kokkuleppeid, tuleks võimalusel sättida just sellesse päeva.

Ka Jäära eraelus valitseb neljapäeval väga positiivne õhkkond. Ta on avatud ja aus ning teeb kõik, et partneril temaga hea oleks. Kui Jäär on olnud üksildane, tasuks sellesse päeva sättida ka võimalusi sümpaatsete uute inimestega kohtumiseks — siit võib alata midagi, mis Jääral kaua naeratuse suunurgas hoiab.

Lusti ja energiat jätkub küllalt palju ka nädala viimastesse päevadesse. Siiski ei tohiks unustada vajadust vahepeal kõigest ja kõigist puhata.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Sõnn alustab uut nädalat suisa imelises energiavoos — justkui toetaksid teda igal sammul head haldjad, õnnestuvad tema käes kõik tööd ja ettevõtmised. Ka meeleolu on rõõmus, teotahet täis ja lisaks romantiline ka veel.

Üldiselt kulgeb terve Sõnni nädal üsna meeldivalt. Ta on energiline ja heatahtlik ning elu vastab talle samaga.

Eriti alates kolmapäevast tunneb Sõnn end olevat oma sõiduvees. Ta tunneb, et saab maailmast ja selles toimuvast väga hästi aru ning et ka teised austavad tema vaateid ja seisukohti. See on hea ja turvaline tunne, millest paljudel Sõnnidel on viimasel ajal veidi vajaka jäänud.

Eriti edukaks ja toredaks päevaks kujuneb reede. Sõnn on siis väga hea suhtleja ning lahendab kergesti mitmed seni keerulisena tundnud olukorrad. Õhtul võiks minna välja ja inimestest rõõmu tunda, samuti kallimaga kudrutada või mõne sümpaatse kaaslasega flirtida.

Veidi keerulisemad tunnid võivad Sõnni oodata pühapäeva hommikupoolikul. Seda ette teades on aga kerge korraldada oma päev nii, et Sõnn saaks sellal rahulikult tegeleda mõne oma hobiga, mis teda rahustab. Päeva teine pool aga kujuneb tõenäoliselt igati meeldivaks

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kaksikutel on sel nädalal mitmeid raskusi, et töömaastikul ning ka muudes praktilistes küsimustes vajalik enesekindlus säilitada.

Esile kerkib mitmeid probleeme, mis pudistavad Kaksikute tähelepanu kõrvale tema jaoks olulistelt teemadelt ning vähendavad tema soorituste sära.

Muidu nii hea suhtlusoskusega Kaksikud võivad end sel nädalal ka inimeste hulgas veidi kahtlustavana tunda — siit ja sealt aimub, et keegi levitab tema kohta mingi ebameeldivat infot või hinnangut, ent kes täpselt ja mida täpselt, ilmselt jääbki selgusetuks. Mõistusega saab Kaksikute esindaja aru küll, et iga lolluse peale pole mõtet pikalt mõelda, et veidi häirivad on sellised asjad ometi.

Isegi kui Kaksikute töönädal kohati vinduma kippus, saab reedest sellele igati asjalik ja rõõmsameelne punktike. Juba hommikul ärgates on Kaksikutel hea tuju ning päeva edasine kulg õigustab seda täiel määral.

Tegusale tööpäevale järgneb ka rõõmsameelne õhtupoolik. Mida üllatavamal viisil seda veeta, seda suurem on sellest saadav elurõõmulaeng. Kõik, mis on seotud armastuse ja isikliku lähedusega, sujub samuti väga hästi.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Esmaspäeva õhtu mõjub Vähi tundemaailmale otsekui maitsev õhtusöök sulni muusikaga — Vähi hing ja ümbrus on täidetud õnnelike tunnete ning mõnusa suhtlemisega.
Nädala sees on töid ja tegemisi väga palju. Vähk on valmis andma enesest maksimumi ka näiteks vabatahtlikus töös või lihtsalt eraviisiliselt mõnele abivajajale toeks olles. See suurendab tema head enesetunnet, kuid võtab ka omajagu aega.

Lisaks on paljud Vähid praegu hõivatud ka mingit laadi õppetööga. Kes valmistub eksamiperioodiks, kes täiendab end ametialaselt või võtab lisaks mõne keelekursuse.

Neljapäeval on Vähk ühtaegu nii aktiivne kui ka sarmikas, lisaks veel iseendaga mõnusasti rahul. Kõik, mis ta teeb, tuleb väga hästi välja ning kaasinimesed saavad Vähist väga hästi aru. Nüüd julgeb ja oskab Vähk ka armsamale — või siis inimesele, kellest ta armsamat loodab! — avameelselt öelda, mida suhetes oluliseks peab.

Reede on vähemalt sama tore. Vähk kulgeb läbi elu rõõmsat lauluviit ümisedes ning suudab otsekui mängleva kergusega igas valdkonnas midagi saavutada.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Algav nädal on üldiselt üpris aktiivse aprilli kõige pidurdavam. Lõvil võib küll olla mitmeid häid ideid, kuid aeg nende teostamiseks on praegu pigem keeruline.

Täiendavalt ettevaatlik tuleks olla nendel Lõvidel, kelle nädalaplaanid on seotud reisimisega. Kindlasti tuleks kõik piletid, kindlustused ja kokkulepped enne üle vaadata ning mitte midagi viimasele minutile jätta.

Kui Lõvi oma tegevuses piisavalt ettevaatust ilmutab, sujub aga kõik kenasti ning toob kaasa ka mitmeid toredaid elamusi.
Kohati on keerulised ka Lõvi eraelulised suhted. Enda arvates tahab ta kõigile kõige paremat — loomulikult ennastki unustamata! – põrkub aga korduvalt kahtlustele, isegi kahtlustustele. See võib kaasa tuua mitmeid solvumisi ning Lõvi ei jäta oma pahameelt enese teada, vaid jagab seda kõigiga, kes kuuldeulatuses on. Siit võib alguse saada uus vastastikuste pahandamiste jada.

Loomulikult on nädalas ka palju head. Näiteks on Lõvi energiatase küllalt kerge ning ta on innovatiivne ja loominguline ning valmis uusi väljakutseid vastu võtma.

Neitsi 23. august – 22. september
Neitsi jaoks võib algav nädal kujuneda pöördeliseks ning tuua talle kaasa palju võimalusi edaspidiseks.

Kõige suurem edu saab praegu neid Neitsi märgis sündinud inimesi, kelle töö on seotud avalikkuse informeerimise ja mõjutamisega. Ühiskonnas toimuvad protsessid on praegu pingelised ning inimesed sellega seoses väga tundlikud — nüüd on Neitsi diskreetsus ning rahulik ja metoodiliselt mõtestatud lähenemine erinevatele probleemidele väga teretulnud.

Kui Neitsi nädala algus kipub teda ajakriitiliste ülesannete kuhjumisega väsitama, siis kolmapäevast algab veidi rahulikum periood. Tööd on küll endiselt palju, ent kuna see jaotub ajas ühtlasemalt, tunneb Neitsi end seejuures märksa paremini kui enne.

Neitsi armastuses ja perekonnaelus kujuneb väga toredaks päevaks reede. Neitsil on siis meeldivaid võimalusi olla tavapärasest vabam ja mängulisem. Ta võib pakkuda oma kaaslasele midagi üllatavat, kuid ka ise üllatuste osaliseks saada.

Samas võib reede tuua kaasa ka mitmeid muid ootamatusi, ent needki teevad reeglina Neitsi tuju väga heaks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Algab küllalt pingeline nädal, mis Kaalude energia kohati päris ära kulutab. Kõige raskemad päevad on Kaalude jaoks sel nädalal kolmapäev ja neljapäev. Elu näib korraga vastavat üks-ühele Murphy kuulsale seadusele, et kui midagi untsu minna saab, siis ta üldjuhul ka läheb.
Peamiselt kipub viltu kiskuma tööküsimustes, sest tööülesanded üha kuhjuvad, arvestamata ei seda, et ööpäevas on teatud arv tunde ega ka mitte seda, et inimese vaimsel ja füüsilisel võimekusel on oma piirid.

Nagu kiuste püüab keegi just neil päevil saada Kaaludelt kätte mõnd kindlat jah-sõna, millega too määraks oma tegevusi ja võimalusi veel tüki aja jooksul. Ent kuidas hinnata midagi selgel pilgul, kui pilk juba enne üsna väsinud on?

Reedel seevastu ärkavad Kaalud paremasse ja puhtamasse maailma. Suur kiire on möödas ning hommikukohvi juues oma viimaste päevade tegemisi analüüsides teevad Kaalud enesele pigem mõttes pai kui etteheiteid – on pingutatud, on oldud tubli ja saavutatud päris palju.

Nädalavahetuse kõige olulisem ülesanne peaks olema meeldivale tegevustele pühendumine. Kes naudib kodu kenamaks sättimist, kes tahab lugeda, filme vaadata või muusikat kuulata, kes hoopis õues käia. Kultuur ja loodus toetavad!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Skorpion võib end esmaspäeval tunda mõnevõrra väsinuna. Seda eriti siis, kui nädalavahetus kujunes mitmetahuliselt kirgederohkeks. Alateadlikult tunneb Skorpion vajadust inimestest pisut eemalduda. Seda soovi võiks järgida, sest kaaslased kipuvad talle närvidele käima ning ta võib neile küllalt teravalt öelda.

Tegelikult on kogu nädal Skorpioni jaoks pigem raske. Temalt eeldatakse mitmeid seisukohti ja tegevusi, mille pakkumiseks tal parajasti võimalusi ega võimekust ei ole.

Üks paremaid päevi on neljapäev. Skorpioni enesetunne on siis mahedam ja lahedam ning segadused tema ümber näivad taanduvat.

Päris ära need kohe küll veel ei kao, kuid Skorpion saab neljapäeval tõenäoliselt kätte helistiku, kus ta edaspidi kõlada soovib. Sel päeval on hea teha plaane tulevikuks ning usaldada oma sisetunnet ja seda, kuhupoole elu tundub liikuvat. Skorpioni intuitsioon on kõrge ning ta võib näiteks näha tähenduslikke unenägusid või saada kontakti oma kaitsevaimudega.

Nädala viimased päevad võiks Skorpion võimalusel rohkem puhata ning energiat koguda. Juba uuest nädalast algab märksa meeldivam periood, kus vahepealsed raskused sujuvalt meelest lähevad.

Ambur 23. november – 21. detsember
Ambur on esmaspäeval keskmiselt tegus, kuid tal pole midagi ka selle vastu, et veidi rohkem aega iseendale ja oma mõtetele pühendada. Väga toredaks kujuneb aga ilmselt esmaspäeva õhtu, seda eriti hellade tunnete, ilusate sõnade ning mõnusa koosolemise mõttes.
Teisipäeval ärgates on aga möödunudõhtust leebet Amburit suisa keeruline ära tunda. Ta on küllalt jäik ja närviline — range iseeenda ning mõnevõrra kamandav oma lähedaste suhtes. Kõige mõistlikum on temaga sellal väikest distantsi pidada, sest juba lõunaajaks on Amburi meeleolu märksa parem ja ta ise väga konstruktiivne. Ambur, kes sel päeval lõunani juhtub magama, aga ei saagi teada, et oleks võinud ka pahas tujus olla!

Kolmapäeval on Ambur igati heas tujus ja jõuab palju. Kiire ja kindla ütlemisega lahendab ta sel päeval mõne probleemi, mis on tumeda pilvena häirinud tema tööd või perekonnaelu.

Siit edasi kulgeb nädala teine pool igati tegusalt ja energiliselt. Ambur jõuab kõige enam, kui seab enesele igasse päeva konkreetsed ülesanded ning järgib neid. Saavutused panevad ta silmad särama ning ta on mõnus kaaslane nii tööl kui ka oma lähedaste inimeste ringis. Amburi armastus on siis pigem praktilist laadi, kuid igati toetav, lojaalne ning ühisele arengule suunatud.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kaljukitse nädal kerib end päev-päevalt üha meeldivamaks. Neljapäeval saadab Kaljukitse tema töistes tegemistes lisaks tavapärasele lugupidavale suhtumisele ka erakordne õnn. Tema pühendumust on märgatud ja just sel päeval võib saada alguse protsess, mis Kaljukitse ametiredelil kõrgemale kohale lähetab.

Kui Kaljukits otsib tööd või soovib senise töö parema vastu vahetada, võiks olulised vestlused samuti sättida neljapäevale. Kaljukitsel on siis kerge esitleda oma parimaid omadusi ning saada neist lähtuvalt ka mõni väga hea pakkumine.

Meeldivaid elamusi ning kauast suhet ennustab ka kõik see, mida Kaljukits võtab ette oma armuelus — olgu siis kauase kaaslasega või hoopis suhte loomise plaanidega ringi vaadates.

Reedel tunneb Kaljukits end veelgi paremini. Lisaks heale enesetundele toob see päev enesega kaasa ka mitmeid väga häid võimalusi, millest Kaljukits julgesti kinni võib haarata. Mida loomingulisem on Kaljukitse mõtteviis ning mida enam ta on avatud värsketele tuultele oma elus, seda suurem edu teda saadab.
Pühapäeva võiks Kaljukits plaanida mõnusaid kohtumisi loodusega, sest avatud vaate ja mõnusa tuuleõhuga on tal sel päeval parem klapp kui inimestega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nädala esimesel päeval ei tunne Veevalaja end kuigi hästi. Tal on pisut raskusi nii enda aktsepteerimise kui ka kaaslastega suhestumisega. Nii tööl kui kodus võib ette tulla konflikte ja solvumisi.

Teisipäevast neljapäevani tegutseb Veevalaja enese jaoks oluliste projektidega omas tempos. Kaasinimestelt vajab ta sellal küllalt vähe ning oma erasuhetes on ta igati meeldiv ja turvaline kaaslane.

Reede toob Veevalaja silmadesse täiendavat sära. Korraga avanevad tema ees mitmed uksed, ehk rulluvad lausa lahti mõned vaibad. Veevalaja on ka ise aldis erinevaid üllatusi korraldama, ent oskab neid ka tänulikult ja rõõmsameelselt vastu võtta. Nüüd ongi mõtet laste end elul ja juhustel kanda, sest mõnikord on saatus inimesest targem ning oskab pakkuda enamat, kui keegi ise küsidagi söandaks.

Laupäevgi kulgeb kõigiti meeldivalt. Veevalajal on mitmeid lahedaid ideid ning ta leiab ka võimalusi nende elluviimiseks.

Pühapäeval seevastu võiks ta end rahulikult välja puhata. Suhtlemine pole sel päeval tema tugevate külgede hulgas.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kalade jaoks on esmaspäev tulvil head tuju ning originaalseid ettevõtmisi. Mida põnevamatele radadele viib Kalasid nende uudishimulik teotahe, seda õnnelikumana nad end tunnevad. Sel päeval võib ette võtta nii vaimseid kui ka füüsilisi töid ning kõik läheb väga hästi korda. Ka raha armastab Kalasid ning võib juhtuda midagi ootamatut, mis on materiaalselt väga kasulik. Õhtu toob aga kaasa romantilise ja unistava õhkkonna.
Teisipäeval ärkavad Kalad seevastu veidi kehvemas tujus ning võivad hommikupoolsel ajal kergesti konfliktidesse sattuda. Eriti puudutab see lähisuhteid, sest tööl suudavad Kalad end sel päeval omaette nokitsemisesse peita ning võimalikult vähe suhelda. Juba lõuna paiku läheb aga mossitama ajav meeleolu mööda ega meenu Kaladele hiljem enam hetkekski.

Neljapäev kujuneb väga meeldivaks. Kalasid saadab väga hea õnn kõikides nende ettevõtmistes. Nüüd tasub unistada suurelt ning elu juba ette kõige eest tänada, sest Kalade ellu võib tulla väga toredaid muudatusi — näiteks senisest parem töö, veelgi enam armastust ja lähedust või hoopis uus ning paljutõotav suhe.

Ent kui Kaladele näib, et paremaks minna enam ei saa, pole nad veel reedesse jõudnud — siin ootab ees märkimisväärne hulk toredaid üllatusi.

Autor: Thea Laanemaa

Jaga
Back to top button