Horoskoop

NÄDALAHOROSKOOP Esmaspäeb 11.04 – Pühapäev 17.04.2022

Jäär

Jäära nädalas on jumalikku alget kõvasti tunda. Kõik müstiline ja salapärane lummab teda tugevasti ning talle meeldib ka ennast selliste teemadega seotuna näidata.

Tõsi küll, ega Jäär sellepärast siis midagi tegemata jäta või mõnd veidi krõbedamat sõna enese teada ei hoia. Kui tekib vajadus selliseid tendentse aga elu pühalikuma poolega siduda, võib Jäär end häbenemata kasvõi prohvetina välja reklaamida. Valgusekandjana või -andjana aga vähemalt.

Teisipäeval näiteks on Jäära sõnad mõtetest kiiremad ning ta võib kergesti kedagi oma lähedastest või kolleegidest solvata. Ka tema hoiakust on kerge välja lugeda pigem ülbust kui sõbralikkust. Samas ei halasta Jäär sel päeval ka enesele ning võib end väga kergesti nii füüsiliselt kui ka vaimselt ohtu seada.

Nädala teine pool kujuneb rahulikumaks. Jäär on saanud sisse hea tegutsemishoo ning rakendab oma võimeid ja oskusi hea meelega suurema töise edu nimel.

Mida enam on tema tegevus seotud teiste inimeste mõjutamisega, seda edukam ta on. Eraelus kipub partnerile jääma küllalt vähe sõnaõigust.

Sõnn

Sõnn alustab esmaspäeva mitme hea ideega, mis tema arvates võiks olla kasulikud teistelegi. Oma suurimaks jahmatuseks aga seisab ta silmitsi ootamatu avastusega, et need ei paku teistele huvigi. Olles lootnud saada vähemalt tunnustust, võib ta kuulda mõnd hoopis mõnd fraasi aja raiskamise teemal. Loomulikult pole Sõnn sellisest arrogantsusest põrmugi vaimustuses.

Teisipäeval nihkub probleemide fookus töölt koju ja suhetesse. Sõnn on kangekaelne ja enesekeskne, järele ei anna ning kompromisse ei tee. Sisemise ebakindluse määr on suur — nüüd võiks päästa armastus, kuid Sõnn keeldub seda vastu võtmast.

Kolmapäeval hakkab päikesepaiste Sõnni ellu imbuma. Esimeseks märgiks sellest on üks meeldiv üllatus, näiteks mõne vana ja armsa sõbra Sõnni ellu naasmine. Ka tööasjus on tunda uut hingamist ning Sõnn võib saada mõne toreda ettepaneku. See tasuks eriti kindlasti vastu võtta siis, kui see on seotud enesetäiendamise vajadusega.

Sõnni nädalavahetus on positiivne, ilus ja rõõmsameelne, seda eriti perekondlikes suhetes ja asjaajamistes.

Kaksikud

Kaksikute jaoks kujuneb algav nädal pigem keeruliseks. Ta on suurel määral inimeste inimene, kuid just kaasinimesed võivad talle nüüd tuua mitmeid pettumusi.

Iseäranis kipub Kaksikuid häirima asjaolu, et need, kes temaga suheldes on kogu aeg teinud head nägu ning olnud kas sõbrad või vähemalt head tuttavad, kipuvad nüüd käituma suisa kahjustaval viisil — ning seda nii sõnades kui ka tegudes.

Kaksikute jaoks on see ääretult solvav ning pettumus võib mürgitada tema suhteid teisteski sfäärides. Et kui näiteks probleemid ilmnevad tööl, turtsub Kaksikute esindaja üpris pahaselt ka koduseinte vahel. Kui aga reetmise kese jääb hoopis tema eraellu, pole Kaksikutest loota ka täiel määral ja rõõmsal meelel tööle pühendumist.
Lahenduseks võib saada mõne idee järgimine, mida Kaksikud tajuvad suuremana enesele osaks saanud pettumustest. Kes abistab ukrainlasi, kes kaitseb loodust, kes kultuuripärandit… Kui sellises valdkonnas saadab edu, muutuvad ka sõpruse ja armastuse teemadel olukorrad meeldivamaks.

Vähk

Vähi nädalasse mahub palju tööd. Seejärel veel kord palju tööd ning alles siis hakatakse ringi vaatama ka muu huvitava järele.

Mõned Vähid on hõivatud õppimisega, mõned kutsetöö või oma äriga, mõned aga koduste sekeldustega. Üks on kindel — õhtu saabub alati rutem, kui töö lõpeb.

Töönädala algus on seotud mitmete segadustega, ette võib tulla ka suisa pettuma panevaid olukordi. Esmaspäevased kriisid võivad tekkida nii tehnilistel kui ka inimsuhetega seotud teemadel.

Teisipäevalgi on Vähk pigem turtsakas meeleolus ning kipub hõlpsasti sääsest elevanti tegema. Kergesti võivad puruneda suhted või siis tekkida traumad.
Reedel hakkavad Vähi jaoks mõjuma täiskuu kiired ning laupäev võib nende mõjul kujuneda eriti tundeliseks ja kirglikuks. Nii looming kui ka seks kütkestavad praegu Vähki tohutu jõuga ning ilmselt on tal kõige õigem igal ajahetkel just seda teha, mille poole ta tõmmet tunneb.

Laupäeval võib seesama täiskuu muuta mõne Vähi ka küllalt norivaks ja vaidlushimuliseks. Hea oleks suunata osa emotsiooni huumorisse, kuid seegi võib tol päeval olla küllalt terav.

Lõvi

Lõvi on läbi nädala tegus ja pigem rõõmsameelne, kuid elu võib talle siin-seal kaikaid kodaratesse loopida.

Küllap võiks Lõvi sellistest hetkedest leida märke või isegi karmalisi mõjutusi, kuid märksa tõenäolisem on see, et ta eelistab kiiresti edasi tegutseda, takistused ületada või neist ringi minna ning mitte oma väärtuslikku aega millegi ebamäärase peale kulutada.

Lõvi jaoks on esmaspäev keeruline, eriti selle esimene pool. Kui aga siis meeleoludele voli anda, jätkub keerulisi olukordi veel kauemakski. Kõige kriitilisemad on suhted tööl.

Teisipäeval ei muutu Lõvide elu kergemaks, nende iseloom ammugi mitte. Nüüd satuvad löögi alla isiklikud suhted, sest partneril on sel päeval enam kui keeruline Lõvile meele järele olla.

Läbi nädala on Lõvile abiks see, kui ta vahepeal asukohta muudab. Ehk kui ühes kohas on paha ning info ja tegevused kipuvad takerduma, siis mingu järgmisesse kohta. Kas selleks on uus sihtkohariik või teine tuba, sõltub olukorrast ja võimalustest.

Neitsi
Mida enam on Neitsi praegu avalikkuse silme ees, seda enam saadavad teda edu ja õnnestumised.

Teisipäeval tajub Neitsi, et maailm on huvitav, kuid veidi tuuline paik. Tal võib olla mitmeid mõtteid, kuid kui ta näeb kaaslasi pigem puntras olevatena, mitte huvitatutena, võib Neitsi võtta vastu otsuse veidi veel oma plaanide üle mõtiskleda.

Kolmapäeval on ta siiski väga valmis oma mõtteid teistega jagama ning õnneks leiavad need nüüd ka huvitatud tagasisidet.

Ettepanek, mille Neitsi kesknädalal saab, võib anda tema töisele elule sootuks uue vungi, vahel isegi värskema hingamise. Et usaldust väärt olla ning end ka eduredelil tõustes järjest paremini tunda, on Neitsi valmis investeerima aega ja raha uute teadmiste omandamisse.

Neljapäev võib Neitsi ümber klatšiveskid käima tõmmata. Keegi võib olla tema peale kade või lihtsalt rumalusest üritada teda kahjustada. Ka Neitsi ise võib öelda asju, mille üle ta hiljem ülemäära uhke pole. Kui aga Neitsi suudab endaks jääda ning oma väärikuse säilitada, on neljapäeva õhtu tema jaoks juba igati meeldiv aeg.

Kaalud

Kaalud võiksid enesele selleks nädalaks mitte liiga palju ülesandeid planeerida. Veidi rohkem puhkehetki võib teha imet nii nende loovuse kui ka suhetega.

Läbi nädala tasub usaldada oma intuitsiooni — süüa, kui on isu, ja pigem vähem ning puhata, kui on vajadust, ja pigem rohkem.

Lisaks omaette olemisele naudivad Kaalud praegu väga ka kahekesi olemist. Koos partneriga on mõnus nii lauamänge mängida kui ka erootilisi kõrgusi ja sügavusi avastada.

Erakordselt toredaks päevaks kujuneb Kaaludele laupäev. Sel päeval saab tehtud palju vajalikku ning eriti suutlikud ja tõhusad on Kaalud siis, kui neid tegevusi saab teha koduse õhkkonna parandamiseks.
Üldse saadavad nädalavahetust Kaalude jaoks igati meeldivad energiavood, seda eelkõige tema isiklikes suhetes. Kaalud on hellad ja seksikad ning tegelevad meeleldi igat liiki erootiliste mängudega, olles lahkesti valmis nii andma kui ka saama. Üheks nõrkuseks võib olla kalduvus palju vaielda, ent kui seda teha kultuursel ja intelligentsel moel.

Skorpion

Skorpioni elu ja tegevus võib sel nädalal olla muutlik ja kõikuv, otsekui laeva teekond lainetaval merel või autosõit kurvilistel mägiteedel.

Kahetine on peaaegu kõik, millega Skorpion kokku puutub ja tegeleb. Kohati on tal palju energiat, kohati aga üldse mitte.

On hetki, mil ta oma energiapuhangutega kõik maailma lahendamata mured ära võiks lahendada ning ka selliseid, kus ta pigem kaaslastele haiget kipub tegema või lihtsalt närvidele käib. Selliseid hetki võib kõige tõenäolisemalt ilmneda teisipäeval.

Ka laisemate ja endassesüüvivamate hetkedega on lood mitmetised. Kord on Skorpioni puhkehetk inspiratsiooni täis, kord aga kujuneb see pigem letargiliseks laiskuseks.
Oma osa Skorpioni tähelepanust, ajast ja rahast võtavad mitmed kodused probleemid, mis võivad olla seotud nii olmeelu korraldamisega kui ka kellegi eest hoolitsemisega. Mõlemal juhul tuleb nende asjadega tegeleda ning nii mõnigi Skorpion võib tunda, et see lihtsalt kulutab teda ning sööb energiat, mida ta meeleldi mujale suunaks.

Ambur

Amburit valdab esmaspäeval tunne, et midagi head on õhus ning teda ootamas. See võib hoida teda elevas meeleolus, kuid võib mõjuda ka vastupidi, nii et Ambur on päeval üpris unine ja vajab rohkem puhkust.

Teisipäeval on Ambur rõõmsameelne ja hell, romantiline ning helde. Ta teeb vaimustusega välja ning võib alles pärast avastada, et kulutas liiga palju.

Siit edasi algab Amburi elus mõnevõrra emotsionaalsem ja tunderohkem ajajärk. Ta leiab tavapärasest enam aega muusikale ja kunstile, väärtuslikule kirjandusele ning headele filmidele ning see toob tema ellu rohkem võimalusi samastuda erinevate inimestega.

Neljapäeval on Ambur tegus ja heas tujus, ent ebatüüpiliselt vastuvõtlik erinevatele tervisehädadele. Ettevaatlik tuleb olla nii nakkustega – eriti rahvarohketes paikades! — kui ka elustiilist tingitud probleemidega — suhu pistetagu pigem vähem ning võimalikult valitud kraami.
Amburi tavapärane tormakus võib olla veidi pärsitud, kuid samas lisavad tema süvitsi minevad mõttekäigud ja arutelud tallre täiendavat sarmi.

Kaljukits

Kaljukitse nädal on kiire. Teda vajavad nii kolleegid ja tööasjad kui ka kodused. Nii mõnegi Kaljukitse jaoks võib see tunduda ületamatu dilemmana.

Teisipäev võib kujuneda Kaljukitsele emotsionaalselt raskeks. Ta kipub kergesti lähedastega riidu minema, eriti kui võtab käitumise aluseks seisukoha, et olemas on kaht liiki arvamusi — tema omad ja valed. Väga ettevaatlik tuleb olla ka neil Kaljukitsedel, kes tegelevad füüsilise töö või traumaohtliku spordialaga.

Kaljukitse neljapäev, eriti selle õhtupoolik ning öö vastu reedet on kantud igati meeldivatest tunnetest, seda eriti romantilises ja erootilises plaanis. Ent enne, kui koos kallimaga linade vahele libiseda, võiks minna näiteks koos kultuuri nautima — muusika paneb Kaljukitse hinge helistama, hea teatritükk aga avab tema mõtetes ja teadvuses mitmeid seni suletud olnud laekaid.

Veel meeldib Kaljukitsele osturetkedel käimine ning eriti see, kui ta saab teha sisseoste ja ümberkorraldusi, et oma kodu turvalisemaks ja mõnusamaks muuta.

Veevalaja

Esmaspäeval kipuvad tööasjus jõustuma kõik Murphy seadused — mis untsu minna saab, see ka läheb. Halvemal juhul kaalub Veevalaja suisa töösuhte lõpetamist. Probleeme võib olla nii arvutivõrgu kui ka elektrisüsteemiga.

Kolmapäevaks on Veevalaja jõudnud end piisavalt koguda, et olla valmis uute ettepanekutega kolleegide või partnerite ette astuma. Tema seisukohad võivad kohati mõjuda suisa revolutsioonilistena, kuid nende järgimine toob kasu nii Veevalajale endale kui ka tema tööle ja sellega seotud inimestele.
Nädal tervikuna on küllaltki tegus ja intellektuaalne — Veevalaja astub vastu väga erinevatele väljakutsetele. Avalikud esinemised on otsekui vesi tema karjäärveskile.

Oma eraelus toetub ta meeleldi partnerile, kuid ei pahanda eriti, kui partner talle sellist võimalust pakkuda ei suuda.

Veevalaja nädalavahetus on täis koduseid askeldus, eriti palju jätkub neid tõenäoliselt laupäeva. Rõõmu ja energiat on nii palju, et kõik otsekui lendab käes. Parim pühapäev möödub puhates ning uueks nädalaks jõudu kogudes.

Kalad

Kalade teadvuses aimub esmaspäeval millegi olulise lähedalolu. Pikemalt nad sellest siiski mõelda ei viitsi.

Teisipäev leiab Kalad ääretult heas tujus. Nüüd nauditakse kõike seda, mis on seotud lähedaste suhetega, õhus on palju ilu ja romantikat, samuti uljast meelt ja seikluslusti. Sel päeval tuleb olla ettevaatlik vaid raha välja laenates, sest suure tõenäosusega ei saa Kalad seda tagasi.

Kolmapäeval seevastu muutuvad Kalade suhted senisest keerulisemaks. Ta vajab küllalt palju aega ja ruumi iseenda jaoks ning kui ta seda ei saa, siis võib ta olla küllalt torssis ja torisev.
Omamoodi keeruliseks päevaks võib kujuneda ka neljapäev. Kõige parem oleks, kui Kalad saaksid sel päeval pühendada oma mõtetele ja tunnetele nii palju aega, kui nad iganes vajavad ning vahepeal näiteks rahumeeli nostalgilisi mälestusi lapata. Kui nad seda aga ei saa või küsidagi ei söanda, võib Kalade märgis sündinu sel päeval õige turtsakas olla.

Kokkuvõtvalt saab nädala dilemmad taandada ka eetikale ja empaatiale. Paljud Kalad tajuvad väga hästi maailmas toimuvaid protsesse ning võivad nii mõneligi korral sootuks võõraid valusid valutada.

Thea Laanemaa

Jaga
Back to top button