Monday , 17 May 2021
Tarokaart

Nädala taroskoop 3-9.mai. Kõik tähemärgid

Nädala taroskoop 3-9.mai. Kõik tähemärgid

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide kaks. Elu toob su teele palju erinevaid võimalusi, mis sunnivad sind otsuseid langetama ja olema piisavalt paindlik nii oma meeles, kui ka tegudes. Nii suudad teha enda jaoks parimaid valikuid nii tulevikku silmas pidades, kui ka minevikus kimbutanud probleeme lahendades. Leia endas enesekindlus ja oskus nautida seda, mida teed.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate kümme. Ees on ootamas suurepärane periood, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti hea aeg on pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi hästi mõista ning naudid seda, et saad ka oma mõtteid ja tundeid siiralt väljendada. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal positiivseid uudiseid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab müntide viis. Tunned end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaardiks on narr. Ära lase mööda võimalust liituda elu poolt pakutud seiklustega. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.


Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Ambur (23. november – 21. detsember)
Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.Alliaks. Alkeemia

Jaga

Vaata ka:

kerro av

VIDEO: Marilyn Kerro ennustab: kellest saab järgmine Eesti president?

VIDEO: Marilyn Kerro ennustab: kellest saab järgmine Eesti president? Oma värskes videos laob ennustaja Marilyn …

Tarokaart

Esmaspäev 17.05 Tarokaart on Mõõkade Neli

Esmaspäev 17.05 Tarokaart on Mõõkade Neli MÕÕKADE NELI – aeg rahulikuks sisevaatluseks Aeg võtta endale …

WdEsjRe1 1

Politsei hoiatab: soe ilm on ajanud liikvele ka sokkides ja sandaalides mehed!

Politsei hoiatab: soe ilm on ajanud liikvele ka sokkides ja sandaalides mehed! Politsei andis teada, …

Tarokaart

Pühapäev tarokaart on Müntide Kaks

Pühapäev tarokaart on Müntide Kaks ⭐️Paindlikkus ⭐️Tasakaalustamine ⭐️Vooluga kaasaminemine ⭐️Naermine Müntide Kaks tuletab meile meelde, …