Monday , 25 October 2021
Tarokaart

Nädala Taroskoop 27.09 – 3.10.2021

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Sind ootavab ees kiired ja põnevad ajad. Võid saada meeldivate üllatuste osaliseks. On oodata palju suhtlemist ja puutud kokku inimesega, kes tekitab sinus huvi. Sellest ei pruugi küll välja kasvada romantiline suhe, kuid tajud, et teie vahel on palju enamat kui lihtsalt sõprus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on väga tõenäoline.

Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Nädalat iseloomustab müntide kolm. Nüüd pead hoolikalt planeerima ja ettevalmistusi tegema, enne kui astud oma elus mõne olulise sammu. Praegu õnnestuvad kõige paremini need asjad, mis on tehtud koos teistega – rõhk on meeskonnatööl ja partnerlusel. Tegeled sel nädalal tõsiselt ka oma töö- ja rahaasjade planeerimise ja korrastamisega. On hea aeg alustada ka uusi projekte ja ettevõtmisi.

Ambur (23. november – 21. detsember)
Nädala kaardiks on karikate kolm. Sind ootavad ees rõõmsad ajad, kus on palju suhtlemist inimestega, kes jagavad sinuga ühiseid vaateid ja väärtushinnanguid. Saad oma mõtted igapäevamuredest eemale ning see mõjub sulle igati värskendavalt ning uut inspiratsiooni ja teotahet andvalt.

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 25 at 17.04.27

Politsei- ja Piirivalveameti nädalavahetuse sündmused Tallinnas ja Harjumaal

Möödunud nädalavahetusel registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 147 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks …

office g5b51fe347 640

Kas töötasu tõus leevendaks müüjate ja turvatöötajate põuda?

Kuigi tänasest peab poodides jm kohustuslikus korras maski kandma, on puudu tuhandeid eesliinivõitlejaid, kes selle …

crayons g8b4a34a6b 640

Koolivaheaja soovitus lastele: Üks võimalus end päriselt välja puhata, on viibida värskes õhus

“Üks võimalus end koolivaheajal  päriselt  välja puhata ja mõtted välja lülitada igapäevasest arvuti taga istumisest …

lightbulb g78fb3c71d 640

Aab: energia hinnatõusu leevendatakse kahe meetme abil

“Võrguteenuse tasust 50 protsenti plaanime riigi poolt kõigile kodu- ja äritarbijatele kinni maksta. Soodustus kehtiks …