Sunday , 24 October 2021
Tarokaart

NÄDALA TAROSKOOP 11.10-17.10 – On aeg panustada sellesse, millest unistad

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku õiglus. Püüad nüüd leida tasakaalu ja harmooniat nii oma sisemaailmas, kui ka end ümbritsevates argistes ja asjalikes toimetustes. Võid kokku puutuda teemadega, mis on seotud juriidilise valdkonna, lepingute ja kokkulepetega. Siinkohal on väga oluline, et jälgiksid, kas kõik on korrektne ning et see, millele sa alla kirjutad, et läheks vastuollu sinu sisemise õiglustunde ja uskumustega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab karikate äss. Sinu elus on nüüd jõuliselt esiplaanile tõusnud armastuse ja suhetega seonduvad teemad. Tunned, et elu on sinu teele saatnud inimese, kes suudab sind täiustada ning tuua välja sinu parimad küljed. Naudi praegust aega ning luba oma südamel täielikult armastusele avaneda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.
Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Hindad praegu eelkõige rahu, kindlustunnet ja stabiilseid suhteid. Sinu jaoks on tähtis see, et valitseks kord nii kodustes asjades, suhetes, kui ka tööelus. Oled ise hästi intuitiivne ja kontaktis oma sisemaailmaga ning see hõlbustab sul õigete otsuste vastu võtmist. Hea aeg on ka rahaga ja kinnisvaraga seotud tehingute tegemiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd tuleb sul meeles pidada, et kui soovid olla edukas ja takistusteta edasi liikuda, siis pead olema nõus tegema koostööd ning vajadusel minema ka kompromissile. Praegu tasub ka pisidetailidele tähelepanu pöörata, sest kui väikesed asjad on korras, siis on lihtsam ka suurtega tegeleda.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Ambur (23. november – 21. detsember)
Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Asud hetkel oma arenguprotsessis illusioonidest vabanemise valulikus protsessis. Ära peida oma pead liiva alla ega eita oma tundeid. See, mis praegu päevakorda kerkib, nõuab lahendamist, et saaksid vabalt ja südametunnistusepiinadeta edasi liikuda. Ole julge ja võta oma elu eest vastutus.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 18.28.14

Haiglad üle Eesti piiravad või katkestavad plaanilise statsionaarse ravitöö, et katta suurenenud Covid-19 haiglaravi vajadust ning suurendada ravivõimalusi.

Ida-Tallinna keskhaigla juhatuse liikme ja ravijuhi Ene Hallingu sõnul on olukord tõsine ning haigla töö vajab …

banner g7486ff97c 640

Euroopat ähvardab uus tooraine kriis

Tööstusettevõtted – aga mitte ainult – võitlevad juba kuid ülikiire hinnatõusuga. Nüüd on Euroopas tekkinud …

vaccine g2e5c00c08 640

Eesti meedikud ja teadlased tegid ühispöördumise, mis seab vaktsiinide tõhususe kahtluse alla

Meedikud ja teadlased edastasid ühispöördumise, milles 103 allakirjutatut kinnitasid, et vaktsiinide mõju on lubatust väiksem …

Screenshot 2021 10 24 at 16.21.53

Rabav foto Kaisa Kuusnõmmest

Kaisa ja Raigo Kuusnõmm pesitsevad juba mõnda aega eksootilisel Taimaal ning tundub, et paar ei …