Tuesday , 2 March 2021

Nädala horoskoop 21. veebruar – 28. veebruar 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

 

 

 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Jäärade jaoks liiguvad positiivsed mõjutused varjatud majja. Tänu sellele on Teil eriti hea aeg tegeleda üksinduses loovate tegevustega. Kunst, maalimine, muusika, meditatsioon või mõni spa külastus. Loodetavasti saate ka linade vahel hullata. Kuna Teie sünnipäev on ca kuu pärast siis on nüüd aeg vaadelda oma möödunud aastat. Mis sai ära tehtud ning mida saaks teha paremini? Kuhu nüüd edasi? Veeta rohkem aega kulisside taga ning puhata. Võimalusi on selleks järgneva kuu jooksul küll.

 

 

 

Näete ka tulemusi oma toitumises, töö juures ning tervisega. Mõni uudne dieet või trenn hakkab nüüd tulemusi andma. Lahendate mõne probleemi oma elus, mis mõnda aega häirinud on.

 

 

 

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sõnnidel on järgneva kuu jooksul võimalik liikuda oma eesmärkide poole jõudsalt edasi. Loovad lahendused, ideed ning mõtted aitavad Teid oma unistuste suunas liikuda. Näen siin potentsiaali ka mõneks boonuseks, ajutiseks sissetulekute suurenemiseks. Lisaks paranevad suhted sõpradega ning loodetavasti saate koos ka aega veeta. Mõned Sõnnid leiavad ennast ka sotsiaalsetes situatsioonides tähelepanu keskpunktist.

 

Tulemused aladel, mis on seotud laste, romantiliste partnerite, iseseisvate ettevõtmiste ning riskantsemate investeeringutega. Kui olete turgudel tegev olnud siis näete nüüd sissetulekuid. Leiate mõne uue ja vägeva viisi kuidas oma laste või romantiliste partneritega koos aega veeta. Või siis plaanite mõne tegevuse, kus ka lõbutseda saab. Usaldage siin oma unikaalset ja loovat lähenemist!

 

 

 

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kaksikute puhul läheb suurem keskendumine järgmiseks kuuks tööle, karjäärile. Suhted kaastöötajatega paranevad ning läbisaamine on pigem üksteisega arvestav. Võimalused olla tähelepanu keskpunktis ja läheneda asjadele loovalt. Kutsun Teid üles seda ka tegema ning otsima pigem “teistsuguseid” lahendusi, eriti töö juures.

Tulemusi näete enda suhetes perega, kodustega ning ka iseenda emotsionaalses elus. Kas veedate perega aega, koristate ning korrastate kodu või mõtisklete, mis on Teil emotsionaalseks turvatundeks vaja? Need Kaksikud, kes on endale uut kodu otsinud peaksid samuti tulemusi nägema. Teie puhul on Täiskuu ajal emotsionaalset kõikumist veidi rohkem.

 

 

 

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Niigi enamasti tuleviku suhtes optimistlikud Vähid saavad doosi optimismi järgnevaks kuuks juurde. Näete tulevikku helgemalt, olete kõrgema teadvusega paremas ühenduses, mis aitab leida lahendusi elus üldiselt. Õpetajad ning mentorid toetavad ning nendega suhted on pigem positiivset laadi. Teadmised, kursused jms jõuavad lihtsamalt Teieni ning naudite filosofeerimist, lugemist, õppimist ja õpetamist.

 

 

Tulemusi näevad Vähid äris, meedias, lugemise ning kirjutamisega seotud aladel. Usun, et paljud Teist lõpetavad mõned kursused või webinarid, mis Teil parajasti pooleli. Või valmistate hoopis ise ette mõne toote, õpetuse, blogipostituse vms ning avaldate selle internetis. Tänu sellele võite lisasissetulekuid näha. Samuti sündmused, mis on seotud lähisugulaste ning õdede-vendadega.

 

 

 

 

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvide puhul näen võimalusi just aladel, mis on seotud börsiga, investeeringutega, raamatupidamise ning klientidega. Järgneva kuu jooksul sissetulekud nendelt aladelt suurenevad. Lisaks tunnete suuremat soovi oma sügavuses toimuvaga tegeleda, esoteerilised teemad pakuvad huvi ning loodetavasti jääb aega ka intiimseks väljenduseks partneriga.

 

 

Lisaks toimub Täiskuu Lõvidel jällegi materiaalses majas. Kuigi hetkeks võib tekkida mõni ärev moment (peate tegema mõne väljamineku) siis ei tasu väga paanikat tekitada. Tulemused tulevad järgneva kahe nädala jooksul. Kui tahate energiat veelgi rohkem enda heaks ära kasutada siis pange ennast ka avalikkuse ette. Teid võivad ülemused ja töökaaslased samuti aidata.

 

 

 

NEITSI (24. august – 23. september)

Neitsisid aitavad järgneva kuu jooksul partnerid ning nende suhetes on üldiselt näha rohkem üksteise mõistmist. Kuigi Päike võib siin Teis endis kui ka partneris tekitada rohkem isekust ning tähelepanu nõudmist siis aitab Veenus kõige sellega hakkama saada. Rääkige ja suhelge üksteisega, andke teineteisele tähelepanu.

 

Täiskuu intensiivsust saavad Neitsid kõige rohkem tunda. Tulemusi näete oma elus üldiselt. Tundub nagu üks mini-tsükkel hakkaks lõppema ja nüüd saate näha praktilisi ning materiaalseid tulemusi. Täiskuu ajal võite rohkem väsimust tunda (1-3 päeva enne ja pärast samuti). Isa, mentorid, õpetajad ning nõuandjad toetavad kõrvalt mõne hea infoga või aitavad Teil ennast paremini mõista.

 

 

 

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaalude keskendumine läheb järgnevaks kuuks töö, trennide, rutiinide ning tervise peale. Teete tavapärasest kindlasti rohkem tööd ja teatud hetkedel olete tähelepanu keskpunktis, lahendate osavalt ning loovalt probleeme. Kui on elus üldiselt mõni tasakaalust väljas olukord siis nüüd on võimalik see lahendada, Päike ja Veenus aitavad Teid. Vaadake ette liigse magusa nautimisega!

 

 

Täiskuu varjatud majas avab uksed teispoolsusesse. Olge tähelepanelikud ning kirjutage üles unenäod. Teile jagatakse seal informatsiooni, mida saate praktilises elus ära kasutada. Täiskuu toob esile kindlasti ka mõned alateadlikud protsessid ning vabanemised, mille läbi töötamine aitab Teil pärast elus kergemalt edasi liikuda. Võimalused puhata, käia spas, veeta aega üksinduses.

 

 

 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpionitel on järgnevaks kuuks puhumas eriti loovad tuuled. Nimelt on Veenus ja Päike mõlemad Teie viiendas majas. Antud mõjutus tõotab tuua Teieni nii lõbutsemist, loovate projektide lõpetamist, muutmist ja ka laste ning romantiliste partneritega aja veetmist. Kui olete isiklike ettevõtetega juba tegevad siis leiate häid ning loovaid lahendusi kuidas oma ettevõtmist edasi viia. Mõelge kastist väljas ja laske looval energial ennast aidata!

 

 

Näen Teie jaoks potentsiaali ka sissetulekuteks, aktiveeritud on materiaalsed majad. Näete Täiskuu perioodil tulemusi ka oma pika aja projektides. Kui olete järjest liikunud oma unistuste poole edasi siis nüüd tulevad ka materiaalsed tulemused. Tulemuste kvaliteet oleneb Teie eelnevatest pingutustest. Partnerid ja äripartnerid aitavad Teid edasi.

 

 

 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburid saavad järgnevaks kuuks ajaks oma emotsioonidele turgutust. Tunnete ennast emotsionaalselt õnnelikumana, enamasti on meeldivad tunded Teie kogemust saatmas. Naudite pere ja kodustega aja veetmist. Tunnete ennast hästi ning turvaliselt. Teisalt kihutab Päike Teid ka kodust ja perest iseseisvuma. Hea mõjutus kodus kas loovateks protsessideks või näiteks kodu kaunistamiseks.

 

 

Tulemused tööl, karjääris ning avalikkuse ees. Viite mõne projekti lõpuni ning hakkate tulemusi nägema. Kerget hirmu ja ärevust võib Täiskuu hetkeks tekitada, aga usun, et töökaaslased ning Teie enda rutiinid on Teile siin abiks ja näete kahe nädala jooksul pigem positiivseid tulemusi oma karjäärialal.

 

 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Loovad mõtted, ideed on Kaljukitsesid järgmise kuu jooksul saatmas. Hea aeg tegeleda turundusega, meedias oma toodete promomisega ning ka loovate ideede juurutamises oma ettevõtmistes. Väga hea positsioon nendele Kaljukitsedele, kes on juba tegelevad loova kirjutamise, mõtlemise või suhtlemisega seotud aladel. Teie mõistus ja sõnad on mõneks ajaks eriti “maagilised”. Suhtlete teistega meeldivalt ning olete mõnes väiksemas töörühmas tähelepanu keskpunktis.

Tulemusi näete oma õpingutes, hindate ümber selle kuidas maailma näete ning vaatluse alla tulevad ka Teie uskumused. Täiskuu päevade ajal võib tulevik üpris hall tunduda, aga pärast intensiivsust hakkate asju uues valguses nägema. Mõistate elu küpsemalt ja praktiliselt. Mõned Kaljukitsed teevad eksameid, lõpetavad kursuseid või on ise õpetaja rollides.

 

 

 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Veevalajatel on järgneva kuu jooksul märgata materiaalsete ressursside ning raha suurenemist. Keskendute ise rohkem rahale ning loovate käikude kaudu jõuab see ka Teieni. Veenus kostitab Teid ka mõne esemega, mida olete endale soovinud. Tunnete ka ennast enesekindlamana ning oskate oma väärtust näha. Tänu sellele tuleb materiaalseid hüvesid Teie juurde veelgi rohkem.

Täiskuu toob Teieni tulemused klientidelt ning peaksite nägema ka tulemusi partneri ressurssides. Kui on olnud tegemist raamatupidamisega, maksudega või kindlustustega siis hakkavad asjad lahenema ja võite märgata, et sissetulekud suurenevad näiteks tänu osavale maksudega ümber käimisele. Kodused ja pere saavad Teid siin ka aidata, juhul kui peaks mõni emotsionaalne kriis enne aset leidma. Pärast Täiskuu perioodi näen potentsiaali ka Teie emotsionaalses elus rohkem vabadust kogeda.

 

 

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Palju õnne kõigile Kalade Päikesemärgiga inimestele! Pärast pikka tagasi vaatlust ning aega privaatsuses on aeg tulla vähemasti korraks inimeste keskele. Nüüd on tähelepanu lõpuks Teil ning tõmbate meeldivaid kogemusi endale ligi. Olete tavapärasest enesekindlam, sarmikam ja naudingud jõuavad lihtsamalt Teie ukseni. Tänu enesekindlusele jõuate ja suudate ka maailmas rohkem saavutada. Nagu Kaladel ikka siis tasuks pärast tähelepanu keskpunktis olemist ka jälle privaatsuses ennast puhastada ja akusid laadida.

 

 

Täiskuu toob Kaladele tulemusi partnerlustes, tehingutes, läbirääkimistes. Kui olete mõnda aega mõnda lepingut jahtinud siis nüüd on võimalik asi lõpuni viia. Sama kehtib ka teistes äritehingutes. Mõned Kalad näevad tulemusi ka suhetes. Mõni suhe õnnestub järgmisele tasandile viia pärast paari emotsionaalsemat päeva. Lähisugulased, naabrid, õed-vennad ning ka Teie endi omapärane suhtlusstiil ning lähenemine võiks Teid Täiskuu ajal aidata.

 

 

 

Nädala kirjeldus

Nädala alguses on Kuu oma kodus, tundlikus ning loovas Vähis. Nädala keskel vajame emotsionaalselt rohkem lõbutsemist ning tähelepanu keskpunktis olemist, Kuu on Lõvis. Nädala lõpetame järjekordse Täiskuuga maises ning praktilises Neitsis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

22.02 esmaspäeva varahommik – 24.02 kolmapäeva lõuna – Kuu liigub oma koju Vähi tähemärki. Rõhk on kodul, perega aja veetmisel. Oleme tavapärasest tundlikumad ning emotsionaalsemad. Hea aeg oma tunnetega tegelemiseks ning sealt loovuse ammutamiseks. Inimesed on hoolivamad ning märkavad üksteise vajadusi. Tähele tuleks panna oma vajaduste väljendamist. Vähk kipub arvama, et kõik teised on sama tundlikud kui tema ning teavad pidevalt intuitiivselt, mida ta soovib. Kui teised sellest aru ei saa siis on emotsioonide kõikumised kerged tulema. Anna endast parim, et suu lahti teha ja oma soove ning vajadusi ka teistega jagada. Kõik on küll tundlikumad, aga me ei tea alati täpselt seda, mis Sinu sees toimub ja mida Sa soovid!

24.02 kolmapäeva lõuna – 26.02 reede lõuna – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väikesed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

26.02 reede lõuna – uue nädala algus – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

Teised olulisemad mõjutused

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseteadvus pole just kõige aktiivsem ning lasete endale liiga …

horoskoop

Horoskoop- Reede 19 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänast päeva iseloomustab ootamatu ja impulsiivne meeleolu. Võimalik, et teil …