Tuesday , 26 January 2021

Nädala horoskoop 10. jaanuar – 17. jaanuar 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga seotud aladel. Paljud peavad jätma mõned projektid maha, et teha algust uutega. Arvestades hetke energiat siis alustate uute asjadega pigem vanas. Ehk puhute just käimasolevatele või unustuses olnud projektidele elu sisse. Toetus ja/või võimumängud ülemustega.

Õnneks aitab siin Veenus kes samuti pea Teie kümnendasse majja pistab. Isegi kui on ajutist jõuvahekordade maadlust kõrgemal asuvate isikutega siis Veenus peaks siin oma diplomaatilisusega aitama. Mõistate siiski teist poolt või teine pool mõistab Teid kui peaksite ise teisi kontrollima hakkama. Rohkem ärevust võivad tekitada materiaalsed ressursid ning oma unistuste poole liikumine. Kiired muutused sissetulekutega ja peate siin ka ise kiiresti reageerima.

Jäära aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Uue Kuu leiame Sõnne kosutamas ja uutele tegudele utsitamas oma hariduse ja õpingutega seotud aladel. Kas jätkate mõnda kursust või lähete edasi õppima. Uued ja karismaatilised või siis ka juba olemasolevad õpetajad võivad samal ajal näidata oma võimu kui ka Teile oma abikäe ulatada. Veenus silub Teie omavahelisi suhteid ning aitab näha tulevikku positiivsemas valguses.

 

 

Keerulisem on suhetes ülemustega või avalikkuse ees. Teilt nõutakse palju ja kiired muutused Teie enda sees (ja ka ümber) panevad Teid tegutsema. Tunnete ise ka kindlasti tegutsemise vajadust ja suuremat tungi vabaduse järele. Siin on Teie enda tegusid samuti vaja, et murda kohustustest läbi või neid väärikalt kanda.

Sõnni aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Uue Kuu turgutavat kui kohati ärevat jõudu tunnevad Kaksikud enamasti teistelt inimestelt tulevate ressursside näol. Partneri elus võib korraks olla teadmatust, aga pärast paari emotsionaalselt laetud päeva peaksid ka tema elus uued algused olema, mis aitavad tal maises elus paremini hakkama saada. Tänu Päikesele ja Pluutole on paljud teist võimelised avastama enda seest mõne tahu (ning ka tervendama), mis on varem olnud alla surutud. See aitab Teid pärast edasi.

 

 

 

Veenus õnneks aitab kui peaks mõni raskem mälestus üles kerkima. Lisaks toob ta järgmise kuu jooksul Teile rohkem ressursse ka klientidelt, investeeringutelt või tänu raamatupidamisele. Raskem mõjutus on Kaksikute jaoks just magamise ja puhkamisega seotud. Keerulisem on uinuda, uni on rahutu. Alateadvus ning uskumused on sõjajalal, mis ka Teie üldist olemist segab. Soovite olla vabad, aga siin tuleb selle jaoks oma teadvuse ja uskumustega tööd teha.

Kaksikute aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Vähke valitsev Kuu alustab oma uut tsüklit Teie suhete ja partnerlustega seotud majas. Teatud viisid enam ei toimi ja ilmselt näete seda mõlemad. Vajalikud on muutused. Viite oma suhted ja partnerlused pärast paari ärevamat päeva uuele tasemele. Teatud temaatika või saladused võivad partnerite kohta ka päevavalgele tulla. Või hoopis toetate üksteist. Teatud määral veate vägikaigast kummal on suhtes rohkem võimu.

 

 

Veenus stabiliseerib keerulisemaid mõjutusi ning oma kodu majas aitab edukalt näha ka teiste vaatenurki. Võime rahulikult anda hinnanguid erinevatele olukordadele, mis siis ka olukorrad diplomaatiliselt lahendab. Keerulisemad on suhted sõpradega ning võrgustikega, mille liikmed olete. Ütlete midagi, mis teisi ärritab või tunduvad teised liiga sõjakad. Alateadlikud hirmud takistavad unistuste poole liikumast, vaja on siin aktiivselt edasi tegutseda. Tunne hirmu, aga liigu edasi.

Vähi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

 

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvid leiavad Uue Kuu enda jaoks töö, rutiinidega, toitumisega ning trenniga seotud majast. Uued algused töö juures või alustate näiteks trenniga. Võimalus, et mõni unarusse jäetud praktika, mis Teie tervisele kasulik on, saab nüüd uue hingamise. Hea aeg jätta maha ka vanad harjumused, sõltuvused, mis Teid enam ei teeni. Tehke Uue Kuu ajal selleks endale ruumi ja mõtisklege. Tänu Päikesele ja Pluutole näete ka millised harjumused ei toimi ning ka töökaaslaste kohta võite midagi salajast teada saada.

 

 

Kõike silub siin oma pehme puudutusega Veenus, kes aitab nii töökaaslaste kui ka toitumisega tasakaalu leida. Olge ettevaatlik magusaga liialdamisega, aga loodetavasti pidurdab Teid Kaljukitse distsipliin. Raskem mõjutus on Teie jaoks ülemuste ja äripartneritega. Teatud arusaamatused või üksteisele tingimuste esitamine. Tahate neist rohkem või Teile pannakse suuremad kohustused peale.

Lõvi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

 

NEITSI (24. august – 23. september)

Neitsid mekivad Uut Kuud seekord laste, romantiliste partnerite ja eneseväljendusega seotud aladel. Võimalus näha uusi algusi oma laste eludes või kohtuda (või viia suhe uuele tasemele) mõne romantilise huviga. Usun, et terve nädal on täis küll teatud määral hirme, mille lahendamine ja esile tulek aitab Neitsidel ennast edaspidi julgemalt väljendada (niigi Neitside jaoks raske ala).

Veenus lubab siin suhteid laste ja romantiliste partneritega pigem siluda ning tuua mõned meeldivad kogemused omavahel. Veenusele meeldib viiendas majas ja isegi piirangute ajal toob ta Teile vähemalt mõne võimaluse lõbutseda ning nautida. Mentorid, õpetaja, isa survestavad Teid oma tööd korralikult tegema ning rutiinidega jätkama. Teile pannakse peale rohkem kohustusi, millest tahaks vabaneda. Näen siin kahjuks potentsiaali ka omavahelisteks vaidlusteks.

Neitsi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

 

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaalud saavad Uuelt Kuult emotsionaalset turgutust. Mõni raskem mälestus või emotsioon, mida olete endaga kaasas kandnud saab nüüd lahkuda. Tuleks ka ise siin aktiivne olla ning lahti lasta raskusest, mis enam ei teeni. Tänu sellele suudate endas avada uue jõu ning jätkata oma teel uue hingamisega. Teatud saladused pere kohta võivad samuti päevavalgust näha.

 

 

 

Veenus aitab keeruliste mõjutustega hakkama saada ning pere ja kodustega ka meeldivalt aega veeta. Rasketele emotsioonidele lisaks toob ta pehmendavat mõju. Kas tunnete ennast lihtsalt kodus paremini või isegi kaunistate oma kodu. Kiired muutused klientidelt ja partneritelt tulevate ressurssidega panevad Teid keerulisse olukorda. Tuleks tegutseda küll kiirelt, aga ka samas kindlalt (rahulikult). Võite ennast väljendada järsult, mis tekitab probleeme intiimsetes suhetes.

Kaalude aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpionid, kes on niigi emotsionaalselt tundlikud võtavad Uue Kuu vastu oma igapäevastes toimetustes, äriga seotud tegemistes, õde-vendadega ning ka lähisugulasi puudutavatel aladel. Alustate näiteks mõne uue projektiga või uute oskuste õppimisega. Võimalik, et vaja lihtsalt oskusi täiendada. Huvitavad ning loovad ideed aitavad Teid kommerts tegevustes edasi. Iseenda mõtetest avastate mustreid, mis ei pruugi enam teenida. Need tuleks nüüd vabastada. Uus Kuu on selle jaoks kindlasti hea aeg.

 

 

Veenus toetab samuti. Hea turundus tegevuseks, ostuks ja müügiks, enda toodete reklaamimiseks ning promomiseks. Igapäevases suhtluses laenab Veenus Teile ka oma tasakaaluka suhtumise. Meeldivad üllatused, naabritelt, lähisugulastelt või inimestelt, kellega koos meeskondades töötate. Partnerid ja muutused suhetes võivad tekitada emotsionaalset ärevust ning kohati ebamugavust. Raske on üksteisega “Sina” peal olla, kipute partneritega vaidlema.

Skorpioni aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Uus Kuu ja Veenus korraga Teie teises majas lubavad värskust juurde raha asjadesse ning materiaalsete esemetega seotud aladele. Võimalik, et peate tegema küll mõne väljamineku, aga sissetulekuid peaks hetkel jaguma. Pluuto ja Päike aitavad Teie eneseväärtuse koha pealt. Võimalus näha enda sisse ning mõista, mida tegelikult väärt olete. Korraks võib see muidugi ka valusaid haavu puudutada. Aga hea aeg näiteks oma perekonna ajaloo uurimiseks, võib avada Teile uue perspektiivi.

 

 

 

 

Kohustused ja toimetamised oma naabruskonnas, meeskondades, tiimides, internetis ning äriga võivad mõjuda tervisele. Kindlasti ka vastupidi. Vestlustes töökaaslastega vaadake ette liigse ägedusega ning olge ka valvsad teiste suhtes. Kiireid ning äkilisi muutusi võib rohkem tekkida, mis omakorda Teie mõtetes negatiivsust külvavad. Kirjutage oma mõtted välja või rääkige mõne isikuga, keda usaldate. Pole vajalik samu asju pidevalt heietada!

Amburi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitsed saavad aasta alguses kohe kõva mõjutuse kogu oma elus. Uus Kuu toob siin värskendavad algused. Hea aeg korraks mõtiskleda ning vaadelda, mis võiks jääda minevikku. Pärast Uut Kuud võiksite jälle turgutatult edasi liikuda. Jõudu lisavad veel Päike ja Pluuto, mis kindlasti teisi Teie juurde tõmbavad. Olete (küll teatud päevadel natukene vähem) enesekindlam ja usute, et olete kõigeks võimelised.

Veenus lisab Teile veelgi enam karismaatilisust. Olete teistega sarmikas ja teate täpselt mida öelda. Naudingud tuuakse koju kätte. Andke endast parim, et need ka vastu võtta. Teatud stress rahaasjade pärast võib panna muretsema. Kes on tegevad riskantsemate investeeringutega, olge paar nädalat ekstra ettevaatlikud, muutusi võib olla palju ning kiireid. Tahaksite ennast vabalt tunda, aga sisemuses midagi takistab. Eneseväljendus jääb selle taha, aga teatud võimalused romantiliste partneritega võivad tekkida. Või peate näiteks laste või romantiliste partnerite peale raha kulutama.

Kaljukitse aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Uus Kuu avab Veevalajate jaoks ukse teispoolsusesse ning oma alateadvusega olete tihedas ühenduses. Erksad unenäod, kus infot Teile jagatakse. Raskema poole pealt võib antud mõjutus tuua üles ka alateadlikud hirmud ning teatud ajal esineb ka “õudusunenägusid”. See on Teie alateadvuse viis tuua päevavalgele vabastamiseks hirmud, mis omakorda lasevad praktilises maailmas suuremat vabadust ja jõudu kogeda.

 

 

 

Kõige sellega aitab õnneks Veenus, kes olukorda pehmendab. Naudingud voodis, salajased suhted, mõnus aeg vannis või üksinduses aitavad Teid raskemate mõjutustega hakkama saada. Kohustused või vaidlused pereliikmete ja kodustega põhjustavad rohkem stressi. Tunnete ennast kohati koorma alla jäänuna, siin tuleb jääda rahulikuks ning väljendada ennast selgelt. Emotsionaalset ärevust on kuu lõpus kindlasti rohkem. Emotsionaalne vundament saab raputada.

Veevalaja aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kalad näevad pärast Uut Kuud oma unistusi ja eesmärke värskema pilguga. Võite ka mõne vana projekti uuesti elustada. Selleks on nüüd jõudu antud. Või muudate midagi juba projektides, mis mõnda aega käinud. Teatud hirmud võivad ka siin esile tulla, et kas ikka suudate ja kas saate hakkama. Aga pärast Uut Kuud lähete juba julgemalt edasi. Teatud määral võib olla sõpradega ütlemist või tunduda, et emb kumb käitub liiga isekalt.

 

 

 

Siin tuleb appi Veenus, kes aitab ka teistega arvestada. Järgmise kuu jooksul saate sõprade või gruppidega meeldivalt aega veeta (kasvõi interneti vahendusel), võimalikud ka lisasissetulekud ning boonused. Raskem on leida aega puhata, aga samas seda Teilt nõutakse. Palju igapäevased toimetusi ning võib esineda ka keerulisemaid vestlusi naabrite, lähisugulaste ja ka üldiselt inimestega suheldes. Kas olete ise liiga agressiivne või on seda nemad. Vaadake liikluses kindlasti ette ja sõitke rahulikult! Kipute liigselt unistama!

Kalade aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

 

 

 

Nädala kirjeldus

Nädal kus palju erinevaid muutusi ning ka Uus Kuu nädala keskel lisab kõigele vürtsi!

Alustame nädalat nagu eelmise lõpetasime, Kuu on veel lõbusas ning moraalses Amburis. Nädala keskel leiab aset järjekordne Uus Kuu ning seekord maaga heas ühenduses olevas ning peamiselt tööle keskenduvas Kaljukitses. Nädala lõpus liigub Kuu (ja sellega koos meie emotsioonid ning tunded) paljude teadmistega ning vabaduse poole pürgivasse Veevalajasse. Lõpetame nädala loovas, tundlikkus ning vaimsete teemadega kodus olevas Kalades.

11.01 esmaspäeva pärastlõuna – 13.01 kolmapäeva õhtu – Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

13.01 kolmapäeva õhtu – 15.01 reede hilisõhtu – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

15.01 reede hilisõhtu – uue nädala algus – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

Jaga

Vaata ka:

TÄHEMÄRGID: Parimad naised, kellega abielluda.

AMBUR Amburi tähtkujus sündinud naine ei hakka sind iialgi maha tegema. Vastupidi, ta aitab sul …

horoskoop

Horoskoop – Reede 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Püüate saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüdke …

Veebruari 2021.a horoskoop – Suhted, töö, raha ja tervis.

Jäär Veebruari esimesel poolel tunneb Jäär suurt soovi reisile minna. Kõige meelsa­mini seob ta selle …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha üliemotsionaalsete inimestega. Kuid …