Thursday , 23 September 2021
art 1839006 1920 scaled

Millised 5 sodiaagimärki on armastusest sõltuvuses.

Nende viie tähemärgi jaoks on armastus enamat, kui lihtsalt tunne. Tänu armastusele väärtustavad nad oma partnerit rohkem.
Vaata järgi, kas sinu tähemärk on üks nendest;

 

1.Lõvid annavad oma elus armastusele suure rolli.

Lõvid käivad tihti kohtingutel, sest partner kellega ta tutvub, peab lõvi jaoks olema kindel kaaslane terveks eluks. Suure ja tugeva sodiaagimärgina armastab Lõvi kaitsta oma partnerit ning tahab, et kaaslane tunneks end turvaliselt ja väärtuslikuna.

 

2.Jäärad on täis kiindumust.

Vaatamata jäärapäisele käitumisele on jäära isiksusel võime jagada oma armastust teistega. Jäärad on loomulikud juhid ja veedavad oma  aega teiste eest hoolitsemisel ja neile edasise tee ettenäitamisel. Nende armastav olemus näitab, et nad on suhtes suurepärased armastajad ja hoolijad.

 

3.Kaalud armastavad armastada!

Kaalud on üks romantilisemaid sodiaagimärke, kes armastab armastust sama palju, kui armastus armastab teda. Kaaludel on vaja inimeste eest hoolitseda ja pakkuda neile ainult head, mis selgitab ka seda, miks nad jumaldavad olla suhtes ja armastada oma kaaslast.

 

4. Kalad vajavad armastust.

“Ma armastan sind” kipub Kalade keelelt kergesti tulema ja ka üsna kiiresti. Kalade sodiaagimärgis olevad inimesed jumaldavad armumise tunnet ja hindavad suhtes kõike head ja erilisi hetki, mida nad on loonud koos oma parteriga. See tähemärk on totaalne armusõltlane.

 

5. Vähid on armastusest hullud.

Armastus on vähi elus väga oluline ja vähk soovib alati, et tema sõbrad oleksid samuti ümbritsetud armastusest ja hoolivusest. Vähk on üks armastav sodiaagimärk, kes oleks valmis suhte nimel kõik ohverdama. See on tõsine pühendumus armastusele!

Jaga

Vaata ka:

mg 1090

Mailis Reps: Kaotas lapse.

Mailis Reps, kellest viis aastat tagasi võinuks saada president ja kes veel aasta alguses oli …

MERILY TIMMER

NÕID MERILY TIMMERI HOIATUS: Sügisene torm on kohal ja niidab seekord nii mõndagi

Kas te olete märganud kuidas inimesed ümberringi on muutunud täitsa põrgulisteks? Ma ei ütle, et …

covid19 triniti scaled

Avalik pöördumine. Piiramised piiramiste pärast on lubamatud

Kutsume üles loobuma manipuleerivast kommunikatsioonist, asuma avatud infojagamise juurde ja taastama vaba mõttevahetust ka pandeemia …

242414927 10226748618052507 235621359874163395 n scaled

Mees saatis eksnaisele septembri elatisraha karbitäies eurosentides.

Laps käis täna isal külas. Pärast seda leidsin lapse koolikotist isa poolt kaasa pandud väga …