Sunday , 16 January 2022
Tarokaart

Milline on Sinu TÄHEMÄRGILE vastav Tarokaart

Kas teadsid, et iga päikesemärk on seotud ühe Taro kaardiga Suurest Arkaanist. Need kaardid sümboliseerivad iga päikesemärgi olemust ja omadusi. Järgmisena toome ära iga päikesemärgiga seonduva Taro kaardi ning isikuomadused, mida konkreetne kaart inimesele annab.

Jäär

taro05 Sinu Taro kaardiks on KEISER. Oled inimene, kes on alati seal, kus Sind vajatakse. Antud kaart sümboliseerib usaldust ja lojaalsust. Oled oma lähedaste inimeste ja sõprade jaoks alati olemas, nii headel kui halbadel aegadel. Nagu ka Sinu kaart, oled Sa oma olemuselt kuninglik. Kasutad oma mõjukust ja analüütilist mõtlemist ära selleks, et olla teistele inimestele abiks ja toeks, et seeläbi ka oma eesmärkide poole liikuda.

Sõnn

taro06 Sinu Taro kaardiks on HIEROPHANT. Oled inimene, kes soovib pidevalt oma teadmisi ja oskusi täiendada, et seeläbi olulistes asjades elus paremini selgusele jõuda. Tänu oma jõupingutustele on Sul võimalik elus jälile jõuda paljudele sellistele saladustele, mis enamike inimeste jaoks saladuseks jäävadki. Oled ka suurepärane õpetaja, andes oma teadmisi nendele inimestele, kes seda vajaksid.

Kaksikud

taro07 Sinu Taro kaardiks on ARMASTAJAD. Oled inimene, kes kõigub kahe maailma vahel. See väljendub kõikides Sinu otsustes. Püüad küll oma elus välja jõuda parimate tulemusteni, kuid tihtilugu võib asjade hea käekäigu korral Sinus võitu saada teine pool, mis edasiliikumist pidurdab. Et enda jaoks elus suurem edukus tagada, tuleks Sul kõik oma otsused ja valikud hoolikalt läbi mõelda, et seeläbi endale parimad tulemused tagada.

vahejoon
 

Vähk

taro08 Sinu Taro kaardiks on VÕIDUKAARIK. Oled inimene, kes liigub vaikselt oma eesmärkide poole. Püüad kaariku juhtimisel vältida suuremaid auke, mistõttu leiad enda jaoks viisi, kuidas suurematest probleemidest elus hoiduda. Ehkki otsid oma ellu vabadust ja iseseisvust, ei lähe Sa selle poole püüdlemisel kunagi liialdustesse. Oled avatud uutele ideedele ja mõtetele, mis aitab Sul ennast muuta ajapikku vägagi mitmekülgseks inimeseks. Kindlasti aitab Sind elus edasi see, et usaldad kaalukate asjade otsustamisel oma sisetunnet.

Lõvi

taro09 Sinu Taro kaardiks on JÕUD. Oled emotsionaalsete ja vaimsete võimetega inimene ning oskad neid võimeid ka edukalt ära kasutada. Sul ei tule kunagi puudu julgusest, mis aitab Sul elus üle saada kõikvõimalikest takistustest ja probleemidest. Usaldad eelkõige oma sisemisi energiavarusid ja tarkust, mistõttu paned suurt rõhku sellele, et oma teadmisi ja oskusi täiendada. Teiste inimeste abile mitte toetumine on seotud Sinu uhkustundega.
vahejoon

Neitsi

taro10 Sinu Taro kaardiks on ERAK. Pead tihtilugu oma elus peatuma selleks, et paremini mõista, mis Sinu tegelik eesmärk elus ikkagi on. Kaardil olev vanamees esindab inimest, kes on välisest maailmast väsinud. See näitab seda, et Sul tuleks aeg-ajalt tempot vähendada, et seeläbi enda sisemist maailma paremini mõistma hakata. Mida paremini see Sul õnnestub, seda avatumaks Sul on võimalik muutuda.

 

 

 

Kaalud

taro12 Sinu Taro kaardiks on ÕIGLUSE KAALUD. Oled inimene, kes peab edukuse saavutamiseks elus nii mõnedki oma soovid ja vajadused maha suruma. Tunded ja emotsioonid on elus need, mis Sind vägagi olulisel määral takistavad. See väljendub kõige selgemalt Sinu teatud otsustusvõimetuses. Kui suudad oma tundeid ja emotsioone kontrollida, on ka otsused kiiremad tulema. Ehkki võid oma elus otsustusvõimetuse tõttu olulisel määral kannatada, püüad Sa seda varjata. Oled teiste inimeste seas vägagi hinnatud kaaslaseks.

vahejoon
vahejoon

Skorpion

taro14 Sinu Taro kaardiks on SURM. See kaart sümboliseerib muutusi ja arengut. Oled inimene, kes otsib oma ellu pidevalt uusi tegevusi ja arenguid. Sa lihtsalt ei suuda ühele kohale kauaks istuma jääda. Väldid üldiselt oma elus olukordi, kus ennast ühe või teise asjaga tihedamalt seoksid, mistõttu on Sul ka oluliselt kergem erinevate muutustega kaasa minna. Oled müstiline inimene, kelle mõistmine ei pruugi teiste inimeste jaoks olla mitte kõige kergem ülesanne.

Ambur

taro15 Sinu Taro kaardiks on MÕÕDUKUS. Oled inimene, kes on elus kindlalt jalgadega maa peal. Mõjud tasakaalustavalt kõikidele inimestele, kes Sind ümbritsevad. Osaliselt on see tingitud ka sellest, et suudad teisi inimesi mõista ning nendega samal lainepikkusel liikuda. Liigud oma elus mõõdukas rütmis peamiste eesmärkide poole, mis võimaldab Sul edukalt ületada ka kõikvõimalikud takistused, mis võivad Sinu teele tekkida.

vahejoon
vahejoon

Kaljukits

taro16 Sinu Taro kaardiks on SAATAN. See kaart sümboliseerib Sinu varjatud omadusi, milles Sa eriti hästi teadlik pole. Pööradki oma elu jooksul väga suurt tähelepanu sellele, et paremini mõista oma varjatud omadusi ja võimeid. Mida paremini Sa nendest teadlik oled, seda enam on Sul võimalik areneda ja elus edasi liikuda. Võid olla endast üsnagi negatiivsel arvamusel, mistõttu tuleks Sul parimate tulemuste saavutamiseks leida viis, kuidas oma enesehinnangut suurendada.

Veevalaja

taro18 Sinu Taro kaardiks on TÄHT. Oled oma olemuselt optimistlik ja sihikindel inimene. Usud alati headusse ning ka seda, et oma eesmärgid suudad Sa alati ellu viia. Paned väga suurt rõhku sellele, et ka teisi inimesi veenda nende võimetes ja oskustes. Seetõttu oled Sa teiste inimeste seas alati väga hinnatud kaaslaseks.

vahejoon


vahejoon
 

Kalad

taro20 Sinu Taro kaardiks on KUU. Oled inimene, kes muudab kergesti oma meelt ja arvamusi. Liigud oma elus edasi vastavalt oma intuitsioonile, millest ongi tingitud Sinu muutlik meel. Pöörad väga suurt tähelepanu teistele inimestele ning nende heaolule. Sellega seonduvalt ongi Sinu peamised ettevõtmised seotud sellega, et saaksid teistele mingilgi moel kasulik olla. Sealjuures võid oma isiklikud vajadused tähelepanuta jätta, mis ajapikku võib Sinus aga pingeid tekitada.
Jaga

Vaata ka:

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …

gotland 1

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise.

VIDEO! Enneolematu, Valjala vabatahtlik päästja lükkas ühe käega suure tuletõrjeauto ühes teeotsast teise. NB! Teed …