Pühapäev , 28 mai 2023
Erakorralised uudised

Loos toimub vaid www.minuaeg.com lehel. VÕIDA Pühajärve jaanitule VIP pass kaheks päevaks.

VIP pass UUS VIP ala! VIP sisaldab: Festivali pass kaheks päevaks, VIP kaelakaart, kõrgemal asuv eraldatud hea lavavaatega ala, eraldi baar ja tualetid. Lastele (alla 7.a) on VIP alasse koos VIP piletit omava täiskasvanud saatjaga sissepääs tasuta. VIP pass ei sisalda telklaagri ega parkla pääset!

Pühajärve jaanituli 2023 esinejad on selgunud! Eesti suurimat suvepüha tulevad tähistama maailma tantsumuusika tipud eesotsas Showtekiga

Selleaastasel Pühajärve jaanitulel astuvad lavale parimad kodumaised artistid ning välismaa tantsumuusika tipud Showtek ja Sub Focus. Välisartistide nimekirja täiendavad Brooks (NED), Macky Gee (UK), Sam Collins (GER) ja Kanine (UK).

22. ja 23. juunil toimuva Pühajärve jaanitule peaesineja Showtek on ülemaailmselt tunnustatud Hollandi produktsiooniduo, mille moodustavad vennad Wouter ja Sjoerd Janssen. Duo signatuurlood “Booyah”, “Cannonball” ja “We Like to Party” kirjeldavad tänapäevase tantsumuusika kõla ja on hinnatud valdkonna suurimate nimede poolt. Showteki peetakse tantsumuusika pioneeriks, kes on tõusnud rahvusvahelisele areenile meeldejäävate festivalihümnidega. Suure energiaga esinemiste poolest tuntud Showtek on üles astunud maailma suurimatel festivalidel nagu Tomorrowland, Ultra Music Festival, Coachella ja Electric Daisy Carnival. Käesoleval aastal ilmub duo sulest ka uus album.

Tagasi Pühajärvele saabub eelmisel aastal megashow andnud Sub Focus. Lisaks astuvad lavale Macky GeeKanine Inglismaalt ja koos Martin Garrixiga loo “Byte” teinud andekas Hollandi DJ Brooks.

Kahepäevase festivali jooksul kütab Pühajärve pargi kuumaks ka Eesti muusikaparemik. Suve esimese ülesastumise teeb Nublu. Pealaval on võimsa show’ga tagasi räpipunt 5Miinust ning kohal on ka Pühajärve jaanitule residendid Terminaator ja Smilers. Kahel päeval astuvad lavale veel Karl-Erik TaukarShanonPúr MúddLiis Lemsalu ja Merilin Mälk. Lisaks on oodata üllatusi, sest festivaliprogramm ei ole lõplik. 

Tänavusel festivalil toimuvad olulised uuendused festivali produktsioonis, VIP-alal, rannas ning rannalaval. Osaleda saab traditsioonilistes lõbusates jaanipäevamängudes ja sooritada benji-hüppeid Pühajärve kohal. Mõne sammu kaugusel kontserdipaigast asub Pühajärve kaldal telklaager, mis on avatud kõikidele festivalikülastajatele. 

VIP passi loosime välja 2 tk. Loosimiseks saada oma nimi ja märksõna Pühajärve VIP e-mailile: info@minuaeg.com

Loos toimub 15 juuni 2023 kell 21.00

Vaata ka:

Ela kaasa spordile Posido vahendusel

Oled sa suur spordifänn ja käid igal suurvõistlusel kohapeal kaasa elamas? Või eelistad koduseid spordisündmusi …