2.2 C
Tallinn
Pühapäev 2. aprill 2023
UudisedLEITUD: Politsei otsib Tartumaal kadunud 53-aastast Annikat

LEITUD: Politsei otsib Tartumaal kadunud 53-aastast Annikat

Täiendus 16.03.2023 kell 18.35

Rõõm on teatada, et lähedased tuvastasid naise asukoha. Temaga on kõik korras.

Politsei palub kaasabi selgitamaks Tartumaal oma kodust teadma suunas lahkunud Annika leidmiseks.

Lähedased teatasid, et täna hommikul lahkus oma kodust Kambja vallas Tõrvandi alevikust 53-aastane Annika, kelle käitumine ja olek harjumuspärasest mõneti erinev oli. Lähedased on naise pärast mures ning pelgavad, et tema elu võib olla ohus.

Politsei alustas teate laekudes naise asukoha tuvastamisega. Lähedaste sõnul võib naine liikuda nii Tartumaal kui ka Tallinna suunal, kus elavad tema sugulased. Need aadressid pealinnas on üle kontrollitud, suheldud on ka sealsete sugulastega, kuid paraku neist keegi naist näinud ega temast kuulnud ei ole. Politsei kontrollis ka naise kodukanti ning tegeleb nüüd piirkonna turvakaamerate salvestiste läbi vaatamisega veendumaks, millises suunas naine kodust lahkudes liikus.

Annika on 170 cm pikk ning täidlase kehaehitusega. Tal on musta värvi pikad juuksed. Kodust lahkudes oli tal seljas pruun jope, jalas teksapüksid ja musta värvi saapad.

Kui keegi on naist kuskil liikumas näinud või omavad teavet tema asukohast, palutakse sellest häirekeskuse numbril 112 teada anda.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Veel artikleid