Sunday , 28 November 2021
Tarokaart

Laupäev 20 november Tarokaart on SAUAD 5

Tänane päev suurendab konkureerimist inimeste vahel. See võib raskendada igapäevaste plaanide teostamist kui ka suhtlemist tervikune. Rivaalitsemine on ehk tänase päeva üheks peamiseks märksõnaks. Seepärast pole täna hea aeg tõsisemate diskussioonide pidamiseks, kuna üksmeele leidmine oleks keerukas, kui mitte öelda väga raske.

See ei tähenda aga seda, et tänane päev oleks halbade mõjudega. Sul on oskus ja tahe tehtud saada need kohustused, millega juba mõnda aega tegelenud oled. Oled sealjuures ka üsna kaval, mistõttu leiad täna selliseid lahendusi, mille peale Sa varem tulnud polnud. See kaart sümboliseerib seda, et täna tehtud asjad on oma olemuselt lõplikud, mistõttu ei pea Sa oma tegemisi hiljem ümber tegema. Ka kindlustad kõikide tegevuste juures kindlalt oma seljataguse.

Inimesed on täna väga emotsionaalsed, mistõttu ollakse ka vaidlushimulised kõikide selliste teemade juures, mis tunduvad õiged ja olulised olevat. Tihtilugu võivad vaidlused kujuneda tulisteks ning lõpus ei pruugi Sa enam isegi teada, mille nimel Sa tegelikult vaidlesid.

Tänase päeva kaart sümboliseerib ka uut algust või uut sihti elus. Kuna kõik uus on alguses raske, siis ole valmis tormiseks mereks. Sinu mõttemaailm töötab kiiresti, mistõttu on ka lahendused ja ideed kerged tekkima. Seepärast pole praegused muutused Sinu jaoks sugugi keerulised, ehkki see võib Sulle alguses nii tunduda.

Viimase aja raskused ja probleemid on Sind muutnud tugevamaks ja sihikindlamaks. Ammuta nendest raskustest nii jõudu kui ka kogemusi. Hoidu paigalseisust, sest see on halvim, mida täna teha saaksid. Areng ja edasiliikumine on tänase päeva olulised märksõnad.

Jaga

Vaata ka:

couple g5623382d5 640 3

Tervisepunktid peos.

Praeguse haiguste, eriti koroona viiruse ajal aitab teatud punktidele vajutamine leevendada haigusest tingitud vaevusi.   …

jalad.jpg

Millised on naisel jalad selline on tema elu ja saatus!

Kuigi räägitakse, et jalgades „ei ole tõde“, naiste jalad avaldavad palju saladusi. Spetsialistile piisav vaid …

lapsed

Sünnijärjekord mõjutab sinu isiksust, loe mida see tähendab

Sündimise järjekord mängib suurt rolli meie iseloomu ja käitumise kujunemisel. On muidugi palju muid faktoreid …

couple g5623382d5 640 1

Parem või parem pöial ristamisel peal, loe mida see paljastada Sinu isiksuse kohta.

Parem või vasak? See, kuidas te oma näppe hoiate, võib paljastada teie isiksuse.   Mida …