Sunday , 23 January 2022
Tarokaart

Laupäev 15.01 Tarokaart on MÕÕDUKUS

Klassikaliselt käsitletakse mõõdukuse all Taro kaartide puhul hinge seisundit. Käsitluse all on lisaks sellele veel meeleolud ning isiksuseomadused.

Tänase päeva kaardina näitab see, et päev tuleb teatud määral katsumusterohke. Ehkki midagi ületamatut pole, tuleb siiski olla valmis selleks, et asjad ei kulge sugugi nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Mida kohanemisvõimelisem oled, seda paremaks päev kujuneb.

Nagu ka kaardi nimi Mõõdukus ütleb, tuleb täna olla oma plaanide teostamise juures mõõdukas ning ratsionaalne. See võimaldaks endast eemale hoida arusaamatused ning vähendada probleemide tekkimise tõenäosust.

Oma sisemisse maailma tuleks praegu tõsisemalt suhtuda. Sealt saadud signaalid mõjutavad üsna olulisel määral tänaseid tegemisi. Kui Sinu sisemuses on mõningad hirmud, mis Sinu tegemisi takistavad, siis nüüd tuleks teha jõupingutusi selleks, et nendest hirmudest vabaneda. Paljuski aitab see, kui mõne usaldusväärse inimesega nendest räägiksid.

Jaga

Vaata ka:

272456063 10215905923479338 5451259423301966650 n 1

Mida tegid sina, et vaksimata inimesed saaksid koos sinuga teatrisse, kinno, kohvikusse? Mida tegid sina – tennisist, et kaitsta õilsat sportlast Serbiast? Mida…

Kirume, süüdistame Kaja, Kiike, poliitikuid, keda iganes, aga mida tegid sina, et kaitsta oma töökaaslast …

varro vooglaid 72938259 scaled

KÕNE MEELEAVALDUSEL – Varro Vooglaid: probleem seisneb selles, et meie üle valitseb röövlijõuk

Probleemiks pole mitte ainult see, et valitsuse energiapoliitika on ühes või teises aspektis ebaõnnestunud – …

GRETE GRIFFIN

2 LAPSE EMA GRETE GRIFFIN paljastas ilustamata kogu tõe

Grete Griffin ja tema USA jalgpallurist abikaasa Robert Griffin III naudivad juba mõnda aega elu …

sigade katk

Koroonaviirusega on maailmas lisaks inimestele nakatunud ka sead.

Koroonaviirusega on maailmas lisaks inimestele nakatunud paljud loomad, kaasa arvatud sead. Erinevalt inimestest aga koroona …