Laupäev , 20 aprill 2024
Erakorralised uudised
rasmusmagiminaecom

KUUM: Rasmus Mägi saavutas Tokyo olümpiamängudel 400 meetri jooksu finaalis uue Eesti rekordiga seitsmenda koha.

Poolfinaalis Eesti rekordi 48,36 peale viinud Mägi kärpis finaalis rahvusrekordist veel veerand sekundit, aga suurepärane 48,11 ei andnud kõigi aegade kiireimas 400 meetri tõkkejooksus seekord enamat seitsmendast kohast.

Hiilgava jooksu teinud norralane Karsten Warholm kirjutas uueks maailmarekordiks koguni 45,94 ehk parandas oma juuli alguses Oslos joostud tippmarki lausa 76 sajandiku võrra. Kõigi aegade teine tulemus 46,17 andis ameeriklasele Rai Benjaminile hõbemedali, kolmas oli brasiillane Alison dos Santos 46,72-ga.

Ülikiires finaalis sündis kuus rahvusrekordit, ainsana jäi isiklik rekord parandamata viienda koha saanud Katari tõkkejooksjal Abderrahman Sambal ja Mägi järel kaheksandaks jäänud itaallasel Alessandro Sibiliol.

Riigikogu 105. sünnipäev: Avatud Uste Päev 2024 Kultuuririkkuse Aastal

Riigikogu tähistab laupäeval 105. sünnipäeva piduliku lahtiste uste päevaga, mis on pühendatud kultuuririkkuse aastale. Üritused

kevad

ILM: Laupäeval 20.04 – Paljudes kohtades sajab lund ja lörtsi, õhutemperatuur tõuseb 1..6°C

Pilves ilm, Lõuna-Eestis võib olla kohati selgimisi. Paljudes kohtades sajab lund ja lörtsi, õhtul sajud

error: Sisu on kaitstud!