Sunday , 20 June 2021
photo 1551382331 2109163a9734

Kuidas naist tõeliselt rahuldada?

Kas tahaksid teada mõnd saladust, kuidas naist tõeliselt rahuldada? Sellele mõeldes peaksid kõigepealt mõistma, et asi ei ole ainult füüsilises, vaid ka vaimses rahulduses… see on edu võti.

 

 

 

Kõigepealt emotsionaalselt ja alles siis füüsiliselt…

Kas tahaksid teada mõnd saladust, kuidas naist tõeliselt rahuldada? Sellele mõeldes peaksid kõigepealt mõistma, et asi ei ole ainult füüsilises, vaid ka vaimses rahulduses… see on edu võti.

Kuidas teda vaimselt rahuldada?

Ära arva, et erutad teda ainuüksi seksile viidates. Naistele meeldib, kui nendega vaeva näed, valmistad meeldiva üllatuse, nagu näiteks õhtusöögi, paned valmis kuuma vanni või lihtsalt süütad mõned küünlad, et luua romantiline meeleolu.

Pühendu talle emotsionaalselt

 

 

 

Ära unusta talle öelda, kui oluline ta sulle on,  ning jagada talle õrnu suudlusi. Nii pöörab ta sulle kindlasti erilist tähelepanu.

Füüsiline rahuldus

Ta peaks sinuga jagama oma soove ja fantaasiaid, sest nii saad teda erutada, kuni ta jõuab orgasmini. Naiste puhul ei piisa, kui pühendud vaid ühele kehaosale, seda tuleb teha nii, et see neid rahuldab.

Eelmäng ja veel kord – eelmäng!

Naiste jaoks on eelmäng kindlasti seksi põhiosa, sest pooled naised jõuavad orgasmini juba eelmängu, mitte vahekorra ajal, seega ära hoia end tagasi ning pühendu talle niivõrd, et ta tõesti tahab sind. Eelmäng ei tohi kindlasti olla liiga lühike ega alati ühesugune, sest see tekitab monotoonsust, mis naistele ei meeldi.

 

 

 

Erinevaid eelmänge:

  • Tema keha õrn hellitamine: Veendu, et tal on hea olla. Puuduta õrnalt tema keha, kuid mitte ainult kätega; kasuta ka keelt. Sinu keele õrn puudutus ei jäta teda kindlasti külmaks. See viib ta kliimaksini ning paneb ta sind tahtma.
  • Julge teda rünnata: Naistele meeldib mõnikord ka karmus. Sa ei pea alati olema hoolikas ja õrn – võta teda kiiresti. Rebi tal riided seljast, suudle kogu keha ja ära küsi, vaid ründa. Ära mõtle kohale või ajale, lihtsalt tee seda – ole spontaanne.
  • Tee talle massaaži: Massaaž pole kunagi halb valik. Sul peavad olema õiged vahendid: massaažiõli või kehakreem. Määri see tervele ta kehale, unistamata ühtegi kohta.
  • Söö tema kehalt: Miks mitte serveerida magustoitu tema kehal. Limpsi kallima kehalt magusat šokolaadi ja söö maitsvaid maasikaid. Kindlasti vahetage ka rolle, mis teda veelgi enam erutab. Sa ju tead, mida šokolaadi kohta öeldakse – see on parim afrodisiakum.

 

 

Kuigi naisele meeldib hea ja kvaliteetne eelmäng, tahab ta ikkagi ka seksida, sest talle on väga oluline, et ka tema partner end hästi tunneks ning orgasmini jõuaks.

Naiste lemmikseksipoosid

Siin on kolm poosi, mida naised naudivad:

  1. Misjonäripoos: Kuigi mõned leiavad, et see on igav ja vanamoodne, naudivad naised seda ikkagi. Naistele meeldib, et mees on selles poosis peal ning et ta saab alati mehele silma vaadata ning talle alistuda. Ära unusta talle midagi kõrva sosistada – olgu selleks midagi julget, siivutut või lihtsalt õrna ja romantilist.

 

 

  1. Koerapoos: Naistele meeldib see poos, kuigi see on nende jaoks ehk veidi siivutu. Kuid ole ettevaatlik, sest kui seda valesti teed, võib sinu partner peagi tüdineda. Kindlasti puuduta teda kogu aeg. Puuduta tema rindu ning ära unusta kliitorit – see on kindel viis imelise orgasmini jõudmiseks.
  1. Naine on peal: Naistele meeldib see poos, sest nii saavad nemad domineerida. Mis saaks olla parem sellest, kui sinu partner kogu oma energia sinu otsas ära kulutab. Kuid sa ei tohiks seal tuimalt lamada. Sa pead teda kogu aeg puudutama ning kirglikult suudlema. Anna talle teada, et sa naudid  ja et ka sinul on hea.
Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Laupäev 19.06 Tarokaart on Müntide Äss

Laupäev 19.06 Tarokaart on Müntide Äss Müntide äss ja ka teised ässad, näitab meis peituvaid …

tuli

Kasulikud soovitused, kuidas kuum jaaninädal valutult üle elada

Kasulikud soovitused, kuidas kuum jaaninädal valutult üle elada Jaanipäev toob endaga kaasa õnnetuste arvu hüppelise …

Tarokaart

Reede 18.06 Tarokaart on MAAILM

Reede 18.06 Tarokaart on MAAILM Maailm – naeratame ja maailm naeratab meile vastu! Üks ajajärk …

Tarokaart

Neljapäev 17.06 Tarokaart on Õnneratas

Neljapäev 17.06 Tarokaart on Õnneratas Võtmesõnad: Hea õnn, saatus, muutus, elutsüklid, usk, muutused. Kui see …