Tuesday , 27 July 2021

Ettevõtted

EuroShaver Club

EuroShaver Club on loodud selleks, et pakkuda alternatiivi poes müüdavatele raseerijatele, mille puhul kujundab suurema osa hinnast brändi nimi. Seetõttu oleme loonud teenuse, mis muudab..

Jaga
Location:Tallinn

Vääna Puukool OÜ

Vääna Puukool OÜ on Eesti suurim dekoratiivsete okaspuude kasvataja. Puukool rajati 1999 aastal. Algusaastatest saadik on siinses kasvatuses spetsialiseerutud just okaspuude kasvatusele. Seeläbi on puukoolis..

Jaga
Location:Vääna küla, Harku vald, Harjumaa, 76903
Tags #Aiandus

Töötukassa

Eesti Töötukassa korraldab töötuskindlustust eesmärgiga tagada: töötuse korral tööotsingute ajaks kaotatud sissetuleku osaline kompenseerimine; töölepingu ülesütlemise hüvitamine töötajale koondamise korral; töötajate nõuete kaitse tööandja maksejõuetuse..

Jaga

Terviseamet

Terviseamet on Sotsiaalministeeriumi haldusalas tegutsev Eesti riigiamet. Ameti tegevusvaldkonnad on tervishoid, nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje, keskkonnatervis, kemikaaliohutus ja meditsiiniseadmete ohutus.

Jaga
Location:Paldiski mnt 81, 10614 Tallinn

Restoran Al Mare Grill

Kes me oleme ja mida me pakume? Al Mare Food on toitlustusteenuseid pakkuv ettevõte, mille alla kuuluvad SÜSI Grill & Chill, Al Mare Grill ja..

Jaga
Location:Mõisa tn 4 / Vabaõhumuuseumi tee 3, Tallinn, Harjumaa, 13522

Restoran Allee

Uhiuue restorani Allee hubane interjöör, mis sulandub kauni pargivaatega restorani aknast, ootab mõnusalt aega veetma ja uusi maitseelamusi kogema. Kalev Spa hoones avatud uus restoran..

Jaga
Location:Aia 18 / Kanuti 2, Tallinn, Eesti

Pet City OÜ

Pet City OÜ   PetCity on lemmikloomadele pühendunud keskus, mis pakub 360-kraadise spektriga kõiki lemmiklooma pidajale suunatud tooteid ja teenuseid: kauplus, kliinik, grooming, hotell ja..

Jaga
Phone:15222
Location:Rannamõisa tee 8, Tallinn
Tags #Pet City

PUUMARKET AS

PUUMARKET AS   Ettevõtte tutvustus Puumarketil on kogemusi puitmaterjalide ning üldehitusmaterjalide turul aastast 1991. Selle aja jooksul oleme kasvanud Eesti suurimaks puitmaterjalide valikut pakkuvaks kaupluste..

Jaga
Location:Väike-Männiku 11, Tallinn
Tags #puumarket
Jaga