Sunday , 19 September 2021
horoskoop

Horsokssp -Pühapäev 29.09

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et olete täna pinges ning murelik. Kuid liigsest muretsemisest ei muutu midagi paremaks. Vältige endasse tõmbumist ja suhelge inimestega.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et saate täna kellegilt sedavõrd palju innustust, et hakkate tegelema asjadega, millega te muidu ei oleks julgenud proovigi teha.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Küllaltki laiskade meeleoludega päev. Soodne käia mõnel alternatiivravi seansil ja olla rahulikult kodus. Ebasoodne uuteks algatusteks ja lepinguteks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna optimistlik ning üsna jutukas, kuid samas kipute liialdustesse nii kõnes kui ka tegudes. Hea aeg inimsuhete klaarimiseks ja pidutsemiseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna tavalisest enesekindlam, vastutustundlikum ning koostöövalmim. Täna käima lükatud protsessid võivad teile hiljem palju kasu tuua.

Neitsi 23. august – 22. september
Torkate tavalisest rohkem silma ja võimalik, et saavutate ootamatult populaarsuse inimeste silmis, kellega teil siiani just kõige meeldivamad suhted polnud.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Ärge laske end provokatsioonidest kaasa kiskuda, seda isegi juhul, kui teema on teie jaoks väga aktuaalne. Säilitage külm närv ja arukus.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hakkate täna tegema alateadlikult selliseid samme, mis hiljem teie elu muudavad. Olge aga ettevaatlik kõikvõimalike suhete lõhkumisega, võite hiljem kahetseda.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Oht ajada segi armastust ja sõprust. Olete emotsionaalses ja kirglikus meeleolus, kuid teie kirglikud mõtted võivad sama kiiresti kaduda, kui tekkisid.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Märkate nüüd paljusid detaile ja pisiasju, millele tavaliselt üldse tähelepanu ei pööra. Võite enese ümber täiesti uue maailma avastada.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 18 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Tõenäoliselt satute üle pika aja tegelema just nende asjadega, …

horoskoop

Horoskoop. Reede 17 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, …

maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et …

horoskoop

Mis on sinu tähemärgi halvim iseloomujoon?

Jäärad on väga heitlikud. Su tujud kõiguvad väga kiirelt ühelt skaalalt teisele, arvab Higher Perspective. Sõnn võib …