Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 8 mai

Horoskoop – Laupäev 8 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna tugevat tõmmet kõige algupärase ning ürgse poole. Hea päev uurida ajalugu, filosoofiat ja maailma saladusi puudutavaid teemasid.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kui siiani olete püüdnud oma kohustustega üksi hakkama saada, siis nüüd on võimalik, et pöördute kellegi poole lootuses leida tuge. Ja seda te ka leiate!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tõenäoliselt saate täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Hea aeg loomingulisemat laadi koostööks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased energiad avaldavad mõju teie alateadvusele. Võimalik, et tunnete sisemist vajadust teha midagi enneolematut ja murrangulist enda elus.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik ebakindlus ja ärevus majandussuhete valdkonnas. Probleemid tervisega. Vältige raha laenamist, garantiide andmist ja aktiivset äritegevust.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna võivad teil tekkida psühholoogilised tõrked inimestega suheldes. Eelistate jääda märkamatuks. Samas hea päev mediteerimiseks ja mõtisklemiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et tunnete vajadust tõeliste ja kasulike teadmiste järele maailmas. Võite astuda ka gruppidesse, mis tegelevad selliste asjadega.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et teile tehakse täna avalik märkus, mis paneb teid ebamugavasse olukorda. Püüdke säilitada rahu ning väärikus, nii säästate ennast kõige paremini.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olge täna ettevaatlik elektriseadmetega. Valitseb traumadeoht, parem, kui tegutseksite nüüd võimalikult rahulikult, kiirustamine ei too head!

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud muudavad teid väga hoolikaks seoses kõikvõimalike paberiajamiste ja rahaasjadega. Samas loominguline osa teie elus jääb tahaplaanile.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Planeediseisud annavad teile erilise tähelepanelikkuse ja suutmise märgata ka pisiasju. Hea aeg tervise kontrollimiseks ja paastu alustamiseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna oleks soovitav panna suurem rõhk grupitööle. Usaldage ka teiste inimeste arvamusi ning ideid. Tõenäoliselt saavutate häid tulemusi.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …