Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Hea päev alustamiseks ning algatamiseks. Olete energiline ja originaalsete ideedega. Kuid ettevaatlik tasuks olla võõrastega, kelle motiivid pole teada.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete täna ootamatut huvi oma vanade tuttavate vastu, kellega teil juba ammu ühist kokkupuutepunkti pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev on soodne enese täiendamiseks ning võõrkeelte õppimiseks. Teie mõistus on avatum kui tavaliselt ning mälu parem. Ebasoodne rahaasjadeks.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie väljenduslaad on täna veidi teravmeelme ja sarkastiline. Kuid peaksite siiski olema tähelepanelik oma kaaslaste suhtes, vältige nende tunnete riivamist.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hea päev ravikuuri alustamiseks, plaanikohaseks operatsiooniks, teaduslikuks ja loovaks tööks. Kasuks tuleb olla veidi üksi ning vaadata endasse.

Neitsi 23. august – 22. september
Vältida tuleks liigset energia kulutamist kõrvalistele asjadele. Tegelege oma perekonna ja koduga, hea aeg ka kinnisvara soetamiseks ja sisseostude tegemiseks.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kaldute üle töötama ning ennast killustama mitme erineva tegevusvaldkonna vahel. Püüdke taastada õige töö ja puhkamise vahekord. Ärge võtke uusi kohustusi!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna peaksite endale meelde tuletama vanasõna “julge pealehakkamine on pool võitu”! Püüdke vabaneda takistavatest kompleksidest, ärge häbenege ennast!

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna tavalisest suuremat tungi rääkida ja suhelda inimestega. Kuid pöörake suuremat tähelepanu sellele, mida ja kellele te rääkida võite!Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüdke seda teha võimalikult egovabalt ja mitte solvava meeleoluga, nii mõistetakse teid paremini.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kui olete otsustanud täna teha aktiivse tööpäeva, siis peaksite valmis olema selleks, et teie plaanid võivad luhtuda mõne pisiasja puudulikkuse pärast.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüdke tänasel päeval keskenduda rohkem teistele, seeläbi on teil hea võimalus õppida taltsutama oma liigset ego ning arendada endas kaastunnet.Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 7 juuni

Horoskoop – Esmaspäev 7 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna paranoiline, kipute …