Wednesday , 26 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 4 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna tavalisest suuremat tungi rääkida ja suhelda inimestega. Kuid pöörake suuremat tähelepanu sellele, mida ja kellele te rääkida võite!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna hajameelne. Pöörake tähelepanu turvalisusele. Ekstreemsustest peaksite täna aga loobuma. Olge ettevaatlik liikluses ja olmetehnikaga.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Nüüd oleks hea aeg algust teha tervisliku eluviisiga või ravikuuriga. Suudate täna olla järjepidevam ja tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tõenäoliselt saate täna inspiratsiooni eelkõige lastest või lapsemeelsusest. Hea aeg teha midagi sellist, mida alati olete teha tahtnud, kuid pole julgenud.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete endas uut entusiasmi ning hakkate tegutsema selles suunas, et kuidagi oma oskuseid ning andeid ka praktiliselt rakendada. Uute võimaluste aeg.

Neitsi 23. august – 22. september
Tekkib huvi vaimsete, müstiliste ja religioossete õpetuste vastu. Võimalikud probleemid psüühikaga, püüdke säilitada rahu ning kaine mõistus.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Vältige ranget meeleolu ja ülemäärast nõudlikkust nii enda kui ka oma kaaslaste suhtes. Võtke aeg maha ja püüdke leida endas loomingulisi külgi.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänane päev ootab teilt tõsiseid otsuseid. Võimalik, et olete sunnitud tegema tüütut paberitööd. Võib tekkida hirm näida rumalana.

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud toovad teile tõenäoliselt väga palju uusi võimalusi, uuesi suhteid ning lennukaid ideid. Hea päev reisimiseks ja uuendusteks.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võite täna olukordadele ülereageerida ning sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüdke tegeleda rohkem oma asjadega, vältige aktiivset suhtlemist.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Mõjute täna autoriteetse ning usaldusväärsena. Hea aeg jagada enda ideid ja arusaami oma kaaslastega. Võimalik, et teie poole pöördutakse abipalvega.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna võib teil tekkida soov astuda välja oma igapäevasest elurütmist ning teha midagi ebatavalist. Olete valmis kõigeks uueks ning huvitavaks.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäeval 22.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Sõnn 2. Ambur 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna reedel 21.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kalad 2. Neitsi 3. Veevalaja Loe ka:  Horoskoop: Reede 21 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Sõnn …

horoskoop

Horoskoop – Reede 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Olete iseseisev ja otsustusvõimeline. …