Sunday , 7 March 2021
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 26 jaanaur

Jäär 21. märts – 20. aprill
Nüüd on hea aeg pöörduda professionaalide poole nõuannete saamiseks, eriti, kui vajate psühholoogilist konsultatsiooni. Kuulake hoolega nõuandeid.

Loe ka:  Nädala horoskoop 24. jaanuar – 31. jaanuar 2021

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et saate täna ootamatult suure tähelepanu ning tunnustuse osaliseks. Hea aeg näidata enda paremaid külgi. Võimalik, et teisse armutakse.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Nüüd on parim aeg näidata oma liidriomadusi ja ilmutada majandamise oskust. Hea füüsiline vorm, tugev tahtejõud. Vältige liigset surve avaldamist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et olete täna mõnele olulisele vahejuhtumile tunnistajaks. Kui asi otseselt teid ei puuduta, siis püüdke isiklikku sekkumist vältida.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna lahkes meeleolus, püüate oma kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teete neile kingitusi või lihtsalt kutsute külla. Sobiv aeg esinemiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Muutute emotsionaalselt aktiivsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Võimalikud muutused suhetes. Hea päev finantstehinguteks ja lepinguteks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete väga pehmeloomuline ja romantiline isiksus, kes oskab oma partneri “särama” panna. Samal ajal ootate, et ka teile suurt tähelepanu pöörataks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on hea aeg üle saada oma laiskusest ning lõpuks ometi hakata tegelema millegi tervislikuga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Püüate endast jätta sõltumatu ja kindlameelse inimese muljet. Loodate sellise käitumisega võita ihaldatud partneri imetlust. Jääge siiski iseendaks!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna ebamaistel lainetel. Ootamatud inspiratsioonipuhangud viivad teid eemale argipäevamuredest, see on teie psüühikale väga hea kogemus.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et täna laheneb kauakestnud probleem. Olete entusiastlik ning valmis vastu minema uuele ja põnevale. Samas püüdke säilitada ettevaatlikkus.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes teid alt veavad. Kui peate midagi suuremat korraldama, siis abi saamiseks pöörduge nende poole, keda hästi tunnete!
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Reede 26 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Kui tunnete et vajate mingiks tegevuseks täna rohkem aega, siis …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäeva 25 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides, tunnete igatsust millegi …

Märtsikuu horoskoop – Armastus, töö ja raha.

KALAD Armastus. Armastusel on tuhat varjundit ja need ei ole hallid, vaid hoopis vikerkaarevärvi. Töö. Tänu intuitsioonile …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …