Horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 26 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Nüüd on aeg, mil hakkate otsusekindlalt oma eesmärkide poole minema. Samas kipute veidi isekas olema. Püüdke leida tasakaal enda ja kaaslaste soovide vahel.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Vältige detailidesse kinni jäämist ja keskenduge rohkem tervikule. Astuge hetkeks kõrvale oma toimetustest, tuletage meelde eesmärk, miks te midagi teete.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Armastate mugavust ja seetõttu püüate luua kõikjal enda ümber hubast õhkkonda. Täna on hea päev külastada vanu sõpru ja taaselustada traditsioone.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Võite sattuda seltskonda, kus valitseb veidi sunnitud õhkkond. Samas on hea päev tegeleda rutiinsete ent vajalike tegemistega ning koristamisega.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Võivad tekkida tõrked paika pandud plaanide teostamisel. Püüdke mitte lasta end sellest häirida, olge spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks.

Neitsi
23. august – 22. september
Täna on oht, et käitute veidi taltsutamatult. Tunnete tugevat vajadust rakendada oma ülemäärast pulbitsevat energiat. Hea päev spordiga tegelemiseks.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, kes esmapilgul tundub hoopis teistsugune, kui ta tegelikult on. Ärge laske ennast eksitusse viia!
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tunnete täna soovi avada ennast ja rääkida südamelt kõik ära. Samas on teil raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Püüdke olla hoolikas.

Ambur
23. november – 21. detsember
Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Olete võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsust.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et saate täna rõõmustava uudise või ahvatleva ettepaneku. Hea päev lepingute sõlmimiseks, finantstehinguteks ja läbirääkimisteks.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Teie eneseväljendusviisid võivad täna väljuda tavalistest arusaamadest. Olete eriti innukas ja emotsionaalne. Suudate hästi väljendada oma soove.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna suurt tõmmet vastassugupoole suhtes. Olete romantiline ja kirglik. Võimalik, et armute, kuid sellest ei pruugi tulla pikaajalist suhet.

Jaga
Back to top button