Sunday , 1 August 2021
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tekivad kaheti mõistetavad uued suhted. Püüdke olukorrast võimalikult selge ja konkreetne pilt luua, nii väldite arusaamatusi ning probleeme.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võivad teie emotsionid hakata üle keema seoses ebaõiglusega, mida näete. Unustate igasuguse diplomaatia ning ütlete julgelt ja oma arvamuse välja.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna südamlikum ja abivalmim, kui tavaliselt. See hakkab kindlasti silma ka teie kaaslastele, kes loodavad teilt abi ja armastust saada.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna teravmeelne ning vaidlushimuline. Kuid võiksite siiski oma energiat säästa ning loobuda suurematest sõnasõdadest. Tegelege millegi vajalikuga.

Neitsi 23. august – 22. september
Tänased planeediseisud annavad küllaltki keerulisi mõjusid. Teie psühhika võib muutuda ebastabiilseks ja samuti ka suhted teiste inimestega.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalikud tõrked, materiaalsed probleemid ja ebameeldiv suhtlemine võimukandjatega. Säilitage ettevaatlikkus ja täitke enesekindlalt oma kohustusi.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete julge ning naudite katsumusi. Peate end õiglusekaitsjaks ja tunnete soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna tundlik ning meeleline. Otsite hellust ja samas suudate seda ka ise pakkuda. Teid köidab romantika ja ilu. Tugevnevad perekondlikud sidemed.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna aktiviseerub teie elus see külg, mis seotud loomingulise eneseteostuse, avalike esinemiste ja vastassugupoole võrgutamisega. Mõjute atraktiivsena.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete energiline, riskiv, printsipiaalne ja julge. Tegutsete läbilöövalt. Kuid peaksite olema ettevaatlik, sest ilmneda võib kriitiline olukord. Avariide oht.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna armuda mõnesse oma sõpra, kellega olete siiani lihtsalt hästi läbi saanud. Soodustatud on kõikvõimalikud rahaasjad ja investeerimine.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …