Sunday , 1 August 2021
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 15 juuni

Horoskoop – Teisipäev 15 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie ilumeel aktiviseerub. Hakkate inimestes hindama viisakust ja peenetundelisust, samas haavute kergesti, kui kohtate jämedust. Probleemid iseseisvusega.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Harmooniliste mõjudega päev. Olete tavalisest rahulikum ning suudate käituda väljapeetult. Tõenäoliselt võlute ära nii mõnegi vastassugupoole esindaja.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Edukas päev kõikideks ettevõtmisteks argielus ja karjääris. Võimukandjate leebe suhtumine, preemiate ja autasude saamise võimalus. Reisimine, õppimine.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Suudate täna oma optimismi ning positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea aeg kõikvõimalikuks koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeedimõjud annavad teile tohutult energiat, et tegeleda mitme erineva asjaga. Kuid püüdke siiski kõigepealt lõpetada see, mis juba pooleli.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on hea päev kõikvõimalike uuenduste ning muudatuste tegemiseks. Suudate kerge vaevaga loobuda mitmest ebavajalikust ja takistavast asjaolust.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et olete täna oma kaaslaste suhtes vastutulelikum, kui tavaliselt. Kuid vaadake ette, et teid ära ei kasutataks. Jääge endale kindlaks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete köidetud huvitavatest ja erilistest inimestest. Tunnete tugevat tõmmet ekstreemsuste ja ekstravagantsuse poole. Hea päev uue avastamiseks.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik kokkupuude inimestega, kes on närvilised ja teevad kiiresti valesid järeldusi. Vältige täna oma ideedest rääkimist, võite pettumuse osaliseks saada.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Harmooniliste ja rahulike mõjudega päev. Võiksite täna korda saata nii mõndagi, kuid kipute olema selleks liiga laisk. Meelsamini puhkaksite loorberitel.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna impulsiivselt ja mõtlematult käituma. Vältige alkoholi ja toiduga liialdamist. Võite hakkama saada millegagi, mida hiljem kahetsema peate.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete tahtejõuline isiksus. Lähedasemad tuttavad oskavad hinnata teie otsekohesust, kuid võõrastele võib see hirmutavana tunduda. Arvestage sellega!

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …